Trwa ładowanie...

Będą bili rekord Guinnessa w Nightskatingu!

Już w ten czwartek. Każdy może dołączyć!

Share
Będą bili rekord Guinnessa w Nightskatingu!
d3g8dtm

Warszawskie Stowarzyszenie Rolkarskie Polskater wraz z organizatorami programu „Lider Animator. Obudź swoje ciało!” zapraszają na wyjątkowe wydarzenie – Nightskating Warszawa #5. W czwartek, 19 czerwca o godzinie 20:30 przy dźwiękach muzyki, kilka tysięcy entuzjastów rolek wyruszy spod pomnika Mikołaja Kopernika na Krakowskim Przedmieściu na trasę nocnego przejazdu ulicami miasta. Tym razem uczestnicy podejmą próbę pobicia rekordu Guinnessa w liczbie uczestników.

Udział w imprezie jest całkowicie darmowy. By wziąć udział wystarczy posiadać własny sprzęt oraz stosować się do regulaminu przejazdu . We wspólnym biciu rekordu Guinnessa może wziąć udział każdy, bez względu na wiek, płeć czy aktualną formę fizyczną. Cały przejazd liczyć będzie 20 km. Do pobicia jest rekord 1188 uczestników (z 2008 roku z Paryża)
.

Nightskating, czyli nocne przejazdy na rolkach ulicami miast został zapoczątkowany pod koniec lat 90. w Stanach Zjednoczonych, skąd powędrował do Europy. W Warszawie jest niezwykle popularny. Na ostatnim Nightskatingu pojawiło się aż 6177 osób! Organizatorzy są pewni, że rekord uda się pobić. - Jesteśmy pewni wysokiej frekwencji, która zapewni pobicie rekordu. - poinformowali WawaLove.pl organizatorzy. - Jedyne pytanie, które pozostaje bez odpowiedzi to "jak bardzo poprawimy paryski wynik"?

d3g8dtm

Start 19 czerwca 2014 o godzinie 20.30 z Krakowskiego Przedmieścia. Dodatkowe szczegóły znajdziemy tutaj .

d3g8dtm

Podziel się opinią

Share
d3g8dtm
d3g8dtm