Trwa ładowanie...
d2qpfer
belg

Belg za taniec z dziewczyną uderzył butelką w głowę

Nie zrozumiał, że dziewczyna nie ma ochoty z nim tańczyć. W zemście pobił jej chłopaka.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Belg za taniec z dziewczyną uderzył butelką w głowę
d2qpfer

Zarzut uszkodzenia ciała usłyszy dzisiaj 24-letni obywatel Belgii. W sobotę nad ranem w jednym z klubów na pl. Teatralnym uderzył on kilkakrotnie butelką w głowę mężczyznę. Poszło o taniec z dziewczyną poszkodowanego. Teraz belgijskiemu lowelasowi grozi do 5 lat pozbawienia wolności.

W jednej ze śródmiejskich dyskotek po godz. 4.00 nad ranem doszło do pobicia. Pijany obywatel Belgii, kilkakrotnie uderzył 26-letniego mężczyznę szklanką w głowę. Strażnicy miejscy wezwali pogotowie ratunkowe. Poszkodowany z obrażeniami głowy został przewieziony do szpitala. Sprawcę pobicia strażnikom wskazała ochrona. Krewki cudzoziemiec trafił do SODON. Miał 1.2 promila w wydychanym powietrzu.

Policjanci ustalili, że w klubie na placu Teatralnym bawiła się wspólnie para. Kiedy mężczyzna na chwilę odszedł od swojej partnerki, do kobiety zbliżył się Belg i poprosił ją do tańca. Dziewczyna jednak nie chciała tańczyć z nieznajomym. Kiedy na miejsce wrócił jej partner, zaczęli tańczyć razem. Wtedy odrzucony obcokrajowiec rozpoczął awanturę. W dyskotece doszło do szarpaniny, a potem obywatel Belgii uderzył kilkakrotnie w głowę partnera dziewczyny.

d2qpfer

Podziel się opinią

Share
d2qpfer
d2qpfer