Trwa ładowanie...
d170a5h

Bestialski atak w Płocku. Skatowany pies znaleziony w Wiśle

Sprawę na Facebooku nagłośniło Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami z Płocka. Izba otrzymała zgłoszenie od jednej z mieszkanek miasta. Osoba, która wskaże oprawcę, otrzyma nagrodę.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Bestialski atak w Płocku. Skatowany pies znaleziony w Wiśle
(Facebook.com, Fot: TOZ Płock)
d170a5h

Pies dryfował w rzece w okolicach ul. Gmury. Jedna ze spacerowiczek zauważyła zwierzę i natychmiast zadzwoniła do TOZ-u. Pracownicy izby od razu pojechali na miejsce. To, co zobaczyli przerosło ich najśmielsze oczekiwania.

"Wstrząsający widok"

Mieszaniec bernardyna był brutalnie skatowany. Oprawca odciął mu ogon i zadał wiele bólu. Zwierzę bezwiednie dryfowało w Wiśle. Sprawca musiał działać z premedytacją.

d170a5h

Towarzystwo natychmiast poinformowało organy ścigania. Na miejsce przyjechała policja z technikiem. Straż miejska, bez skutku, próbowała znaleźć chip zwierzęcia.

Apel organizacji

"Nie bądźcie obojętni" alarmuje Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami z Płocka. Izba dodaje, że "nawet jeśli pies był gdzieś uwiązany (...) to są przecież sąsiedzi, ludzie się wzajemnie odwiedzają, przechodzą obok domów, gdzie widać biegające bądź siedzące w kojcach psy".

d170a5h

Poszukiwania sprawcy trwają. Dla osoby, która ją wskaże, przewidziana jest nagroda od prywatnego fundatora. "Prosimy POMÓŻCIE, wtedy nasza praca będzie miała sens" - kończy swój wpis płocki TOZ.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło: Facebook TOZ Odział Płock

Zobacz także: Rozszerzenie 500+. Szef SLD składa deklarację

d170a5h

Podziel się opinią

Share
d170a5h
d170a5h