Trwa ładowanie...

Bez powodu zaatakował trzy osoby. Grozi mu kara do 5 lat więzienia

Mężczyzna został tymczasowo aresztowany.

Share
Bez powodu zaatakował trzy osoby. Grozi mu kara do 5 lat więzienia
d2tq673

Napastnik, który bez powodu zaatakował dwie kobiety i mężczyznę został zatrzymany przez policjantów z Ochoty. 41-latek usłyszał już zarzuty za popełnienie przestępstwa i został tymczasowo aresztowany przez sąd. Grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Zdarzenie miało miejsce w ubiegły czwartek, około godziny 20. Agresywny mężczyzna podczas jazdy tramwajem w rejonie ulicy Grójeckiej miał "bez powodu pobić kobietę" - takie zgłoszenie otrzymali funkcjonariusze z Ochoty. Po przybyciu na miejsce okazało się, że sprawca najpierw szarpał 33-latkę, po czym uderzył ją głową w twarz uszkadzając jej okulary korekcyjne. Podejrzany chwilę po zajściu natychmiast uciekł.

Usłyszał 6 zarzutów

Kobieta dokładnie opisała sprawcę policjantom. Kilka minut później, w rejonie Alej Jerozolimskich funkcjonariusze zatrzymali podejrzanego Marka D. i przewieźli go na komisariat. Jak się okazało mężczyzna kilka minut wcześniej także bez żadnego powodu, w podobny sposób zaatakował dwie inne osoby w okolicach Placu Narutowicza. Sprawca w chwili zatrzymania nie był pod wpływem alkoholu.

41-latek usłyszał sześć zarzutów. Odpowie m.in. za pobicie i uszkodzenie mienia. Wczoraj został tymczasowo aresztowany przez sąd. Teraz może mu grozić kara do 5 lat pozbawienia wolności.

d2tq673
d2tq673

Podziel się opinią

Share
d2tq673
d2tq673