Trwa ładowanie...

Bezłatne szkolenia z języka angielskiego!

Do nauki zaproszone są osoby pracujące, bezrobotne lub nieaktywne zawodowo. Każdy, kto chciałby nabyć nowe kwalifikacje językowe lub podwyższyć te już posiadane

Bezłatne szkolenia z języka angielskiego!
d7rqtac
d7rqtac

Od października 2014 r. do czerwca 2015 r. w Akademii Finansów i Biznesu Vistula w Warszawie mieszkańcy województwa mazowieckiego będą mogli wziąć udział w bezpłatnych szkoleniach z angielskiego i przygotować się do honorowanego przez firmy na całym świecie egzaminu TOEIC® Reading and Listening. Rekrutacja trwa. Liczba miejsc ograniczona.

Czytaj też: Za darmo: POP - Kreacje, czyli festiwal praktycznej psychologii!

Bezpłatne szkolenia z języka angielskiego to 120 godzin lekcyjnych nauki i bezpłatne materiały szkoleniowe. Słuchacze będą się uczyli od native speakerów oraz wykwalifikowanych lektorów Centrum Egzaminacyjnego TOEIC® w AFiBV. Szkolenie będzie zrealizowane na wysokim poziomie merytorycznym i nie będzie odbiegało od ofert komercyjnych – podkreśla dr Krzysztof Flakiewicz, koordynator szkolenia. Słuchacze nie zapłacą za naukę, ponieważ koszty w całości zostaną pokryte ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

W szkoleniach mogą wziąć udział osoby w wieku 18-29 lat, zameldowane na terenie województwa mazowieckiego. Zajęcia będą się odbywały w kampusie Akademii Finansów i Biznesu Vistula na warszawskim Ursynowie, przy ul. Stokłosy 3 (tuż obok stacji metra Stokłosy). Uruchomionych zostanie w sumie 18 grup, każda maksymalnie 12-osobowa, na różnym poziomie zaawansowania – od początkującego do zaawansowanego. Zajęcia będą się odbywały raz w tygodniu (4 h) lub 2 razy w tygodniu (po 2 h lekcyjne) w godzinach popołudniowych.

Zgłoszenia można przesyłać do 29 września 2014 r. pod adresem k.flakiewicz@vistula.edu.pl lub d.cakar@vistula.edu.pl . Dodatkowe informacje można uzyskać, dzwoniąc pod numer 506 091 148 lub na www.vls.vistula.edu.pl .

d7rqtac
d7rqtac
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d7rqtac