Trwa ładowanie...
d2wiqc5

Bezłatne szkolenia z języka angielskiego!

Do nauki zaproszone są osoby pracujące, bezrobotne lub nieaktywne zawodowo. Każdy, kto chciałby nabyć nowe kwalifikacje językowe lub podwyższyć te już posiadane
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Bezłatne szkolenia z języka angielskiego!
d2wiqc5

Od października 2014 r. do czerwca 2015 r. w Akademii Finansów i Biznesu Vistula w Warszawie mieszkańcy województwa mazowieckiego będą mogli wziąć udział w bezpłatnych szkoleniach z angielskiego i przygotować się do honorowanego przez firmy na całym świecie egzaminu TOEIC® Reading and Listening. Rekrutacja trwa. Liczba miejsc ograniczona.

Czytaj też: Za darmo: POP - Kreacje, czyli festiwal praktycznej psychologii!

Bezpłatne szkolenia z języka angielskiego to 120 godzin lekcyjnych nauki i bezpłatne materiały szkoleniowe. Słuchacze będą się uczyli od native speakerów oraz wykwalifikowanych lektorów Centrum Egzaminacyjnego TOEIC® w AFiBV. Szkolenie będzie zrealizowane na wysokim poziomie merytorycznym i nie będzie odbiegało od ofert komercyjnych – podkreśla dr Krzysztof Flakiewicz, koordynator szkolenia. Słuchacze nie zapłacą za naukę, ponieważ koszty w całości zostaną pokryte ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

d2wiqc5

W szkoleniach mogą wziąć udział osoby w wieku 18-29 lat, zameldowane na terenie województwa mazowieckiego. Zajęcia będą się odbywały w kampusie Akademii Finansów i Biznesu Vistula na warszawskim Ursynowie, przy ul. Stokłosy 3 (tuż obok stacji metra Stokłosy). Uruchomionych zostanie w sumie 18 grup, każda maksymalnie 12-osobowa, na różnym poziomie zaawansowania – od początkującego do zaawansowanego. Zajęcia będą się odbywały raz w tygodniu (4 h) lub 2 razy w tygodniu (po 2 h lekcyjne) w godzinach popołudniowych.

Zgłoszenia można przesyłać do 29 września 2014 r. pod adresem k.flakiewicz@vistula.edu.pl lub d.cakar@vistula.edu.pl . Dodatkowe informacje można uzyskać, dzwoniąc pod numer 506 091 148 lub na www.vls.vistula.edu.pl .

Czytaj też: Wielkie otwarcie Służewskiego Domu Kultury

d2wiqc5

Podziel się opinią

Share
d2wiqc5
d2wiqc5