Trwa ładowanie...

"Bezpieczna Warszawianka" także na Pradze! Będzie kolejna edycja

Kurs samoobrony organizowany przez warszawską straż miejską cieszy się coraz większą popularnością.

Share
"Bezpieczna Warszawianka" także na Pradze! Będzie kolejna edycjaŹródło: fot. Straż Miejska
d45qne2

Po rekordowym zainteresowaniu ostatnią edycją "Bezpiecznej Warszawianki", nowy kurs samoobrony ruszy już wkrótce na Pradze Południe. To pierwsza edycja organizowana po prawej stronie Wisły .

Kilka dni temu na portalu Wawalove.pl pisaliśmy o dużym zainteresowaniu kursem samoobrony dla kobiet organizowanym przez warszawską straż miejską na Woli. Zapisy na ostatnią edycję zakończyły się już po niecałych 2 godzinach - wszystkie miejsca zostały zajęte.

Dlatego w związku z dużym zapotrzebowaniem na tego typu zajęcia, straż miejska postanowiła rozszerzyć swoją ofertę. "Bezpieczna Warszawianka" odbędzie się po raz pierwszy po prawej stronie Wisły. Zajęcia będą odbywały się w siedzibie VII Oddziału Terenowego Straży Miejskiej m.st. Warszawy przy ul. Kobielskiej 5.

d45qne2

Pod okiem profesjonalnych instruktorów

- Panie będą miały tam zapewnione nie tylko warunki do treningów, ale również profesjonalnie przygotowanych instruktorów. Kursy na Pradze będą realizowane równolegle z kursami prowadzonymi na Woli - informuje warszawska straż miejska .

Jak się zapisać? Wystarczy zadzwonić* pod numer 22 855 33 13 w poniedziałek 30 stycznia. *Zapisy będą przyjmowane od godz. 8:00 do godz. 14:00. Kurs rozpocznie się 8 lutego i 10 lutego i będzie odbywał się w środy i piątki (o godz. 17:00 i 19:00) do początku kwietnia. W zajęciach weźmie udział 60 kobiet, które zapiszą się w dniu przyjmowania zgłoszeń oraz 20 osób, które wylicytowały kurs samoobrony w ramach licytacji WOŚP.

Ponad 3 tys. "bezpiecznych warszawianek"

- Podczas kilkutygodniowego kursu panie nauczą się jak unikać niebezpiecznych sytuacji oraz jak reagować, gdy już do nich dojdzie. Dowiedzą się, jak się odpierać napaść przy pomocy prostych chwytów i przedmiotów codziennego użytku. Program obejmuje również zajęcia z udzielania pierwszej pomocy - zapowiada straż miejska.

Kursy samoobrony „Bezpieczna warszawianka", organizowane od kilku lat przez straż miejską , są bezpłatne. Od początku skorzystało z nich już ponad 3 tysiące kobiet.

d45qne2

Źródło: Straż Miejska/Wawalove.pl

d45qne2
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d45qne2
d45qne2