Trwa ładowanie...

"Bezpieczna Warszawianka" także na Pradze! Będzie kolejna edycja

Kurs samoobrony organizowany przez warszawską straż miejską cieszy się coraz większą popularnością.

"Bezpieczna Warszawianka" także na Pradze! Będzie kolejna edycjaŹródło: fot. Straż Miejska
d1fqzwq
d1fqzwq

Po rekordowym zainteresowaniu ostatnią edycją "Bezpiecznej Warszawianki", nowy kurs samoobrony ruszy już wkrótce na Pradze Południe. To pierwsza edycja organizowana po prawej stronie Wisły .

Kilka dni temu na portalu Wawalove.pl pisaliśmy o dużym zainteresowaniu kursem samoobrony dla kobiet organizowanym przez warszawską straż miejską na Woli. Zapisy na ostatnią edycję zakończyły się już po niecałych 2 godzinach - wszystkie miejsca zostały zajęte.

Dlatego w związku z dużym zapotrzebowaniem na tego typu zajęcia, straż miejska postanowiła rozszerzyć swoją ofertę. "Bezpieczna Warszawianka" odbędzie się po raz pierwszy po prawej stronie Wisły. Zajęcia będą odbywały się w siedzibie VII Oddziału Terenowego Straży Miejskiej m.st. Warszawy przy ul. Kobielskiej 5.

d1fqzwq

Pod okiem profesjonalnych instruktorów

- Panie będą miały tam zapewnione nie tylko warunki do treningów, ale również profesjonalnie przygotowanych instruktorów. Kursy na Pradze będą realizowane równolegle z kursami prowadzonymi na Woli - informuje warszawska straż miejska .

Jak się zapisać? Wystarczy zadzwonić* pod numer 22 855 33 13 w poniedziałek 30 stycznia. *Zapisy będą przyjmowane od godz. 8:00 do godz. 14:00. Kurs rozpocznie się 8 lutego i 10 lutego i będzie odbywał się w środy i piątki (o godz. 17:00 i 19:00) do początku kwietnia. W zajęciach weźmie udział 60 kobiet, które zapiszą się w dniu przyjmowania zgłoszeń oraz 20 osób, które wylicytowały kurs samoobrony w ramach licytacji WOŚP.

Ponad 3 tys. "bezpiecznych warszawianek"

- Podczas kilkutygodniowego kursu panie nauczą się jak unikać niebezpiecznych sytuacji oraz jak reagować, gdy już do nich dojdzie. Dowiedzą się, jak się odpierać napaść przy pomocy prostych chwytów i przedmiotów codziennego użytku. Program obejmuje również zajęcia z udzielania pierwszej pomocy - zapowiada straż miejska.

Kursy samoobrony „Bezpieczna warszawianka", organizowane od kilku lat przez straż miejską , są bezpłatne. Od początku skorzystało z nich już ponad 3 tysiące kobiet.

d1fqzwq

Źródło: Straż Miejska/Wawalove.pl

d1fqzwq
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1fqzwq