Trwa ładowanie...

Bezpłatne warsztaty rolkarskie na Narodowym

Nie umiesz hamować? Czujesz się niepewnie na rolkach? A może jeździsz już dość dobrze, ale chcesz nauczyć się czegoś nowego?
Share
Bezpłatne warsztaty rolkarskie na Narodowym
d2qucqj

Czekają na Ciebie bezpłatne warsztaty rolkarskie WSR Polskater na Stadionie Narodowym. Odbędą się one 22 kwietnia godz: 18:00 – 19:30, zbiórka na górnej promenadzie między bramą nr 10 i 11.

Zobacz, jakie inne darmowe wydarzenia odbywają się w Warszawie!

Dowiemy się jak: -bezpiecznie upadać;
- płynnie poruszać się na rolkach na wprost i na zakrętach;
- skutecznie hamować;
- hamować efektownie (poślizgami);
- bezpiecznie pokonywać przeszkody;
- bezpiecznie przeskakiwać nad przeszkodą;
- zrobić na rolkach coś fajnego

d2qucqj

Udział w warsztatach jest całkowicie darmowy. Nie ma ograniczeń wiekowych, nie ma żadnych zapisów czy rejestracji. Organizator nie ponosi odpowiedzialności cywilnej za wypadki oraz szkody spowodowane przez uczestników imprezy. Organizator nie zapewnia sprzętu.

Zalecamy jazdę w kasku oraz ochraniaczach. Dla osób poniżej 18 roku życia kask jest obowiązkowy - mówią organizatorzy - Dla osób chcących uczestniczyć w zajęciach ze skoków ochraniacze na nadgarstki są bezwzględnie wymagane. Zalecamy jednak pełen komplet ochraniaczy.

Zajęcia odbywać się będą pod okiem doświadczonych instruktorów. Podczas zajęć uczestnicy będą podzieleni na podgrupy w zależności od umiejętności jazdy. Grupy można zmieniać swobodnie w przypadku zgody osoby prowadzącej zajęcia.

Zobacz także: Tola Tadesse z Etiopii zwyciezcą Orlen Warsaw Marathon

d2qucqj

Podziel się opinią

Share
d2qucqj
d2qucqj