Trwa ładowanie...
ycipk-1ddhzb

Bezpłatny kurs samoobrony dla kobiet. "Bezpieczna Warszawianka"

Na chętnych czeka 80 wolnych miejsc.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Bezpłatny kurs samoobrony dla kobiet. "Bezpieczna Warszawianka"
ycipk-1ddhzb

Ponad 3000 przeszkolonych kobiet, kilkanaście lat doświadczenia w prowadzeniu kursów samoobrony, najlepsi trenerzy. Stołeczna straż miejska zaprasza do udziału w kolejnej edycji kursu samoobrony „Bezpieczna Warszawianka", który rusza już 20 lutego.

Zapisy na kolejną edycję „Bezpiecznej Warszawianki" będą przyjmowane w piątek 12 lutego w godzinach 8:00 – 14:00 pod numerem telefonu: 22 855 33 13. - Zapraszamy wyłącznie te panie, które nie brały jeszcze udziału w poprzednich edycjach „Bezpiecznej Warszawianki". Na osoby chętne czeka 80 wolnych miejsc. Udział w kursie jest bezpłatny - informuje warszawska straż miejska.

Uczestniczka kursu musi być pełnoletnia oraz powinna posiadać aktualne zaświadczenie od lekarza podstawowej opieki, umożliwiające udział w treningach fizycznych.

ycipk-1ddhzb

Instruktorzy nauczą przede wszystkim, jak unikać niebezpiecznych sytuacji, a jeśli już do nich dojdzie – w jaki sposób bronić się przy pomocy wyuczonych technik sztuk walki. Strażnicy prowadzący zajęcia przekażą kursantkom podstawy wiktymologii i pomogą ukształtować podstawowe nawyki obronne.

Po zakończonym kursie panie zyskują umiejętności, które – jak same często podkreślają – zwiększają poczucie ich bezpieczeństwa i uczą reagowania adekwatnie do zagrożenia. Znajomość chwytów obezwładniających i umiejętność unikania ataków zwiększą ich pewność siebie oraz pozwolą na szybkie reagowanie w sytuacjach zagrożenia.

Zajęcia odbywać się będą w soboty o godzinach 12:00 i 14:00 oraz w niedziele w godzinach 10.00 i 12:00. Panie zostaną podzielone na grupy, każda po 20 osób. Miejsce zajęć: sala sportowa przy ul. Sołtyka 8/10 na warszawskiej Woli (siedziba IV Oddziału Terenowego Straży Miejskiej m.st. Warszawy). Kurs obejmuje 10 jednostek zajęciowych, ostatnie zajęcia odbędą się 7 i 8 maja (za wyjątkiem 26, 27.03.2016, 30.04.2016 oraz 01.05.2016).

Przeczytaj też: Zbrodnia na Żoliborzu. Policja poszukuje tego mężczyzny

ycipk-1ddhzb
Podziel się
Podziel się
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-1ddhzb

ycipk-1ddhzb
ycipk-1ddhzb