Trwa ładowanie...
d1zj7px

Białołęka. Nieuczciwi kurierzy zatrzymani

Okradali przesyłki, które mieli dostarczyć. Z paczek znikały telefony komórkowe, słuchawki i inne wartościowe przedmioty. Policja zatrzymała aż sześciu nieuczciwych posłańców.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Białołęka. Nieuczciwi kurierzy zatrzymani
(Materiały prasowe)
d1zj7px

Zostali złapani niemal na gorącym uczynku. Kiedy bowiem okazało się, że przesyłki powierzane jednej z firm kurierskich są regularnie okradane, policjanci postanowili zbadać sprawę na miejscu.

Funkcjonariusze udali się do białołęckiej siedziby firmy. Znaleźli tam paczki pochowane w toalecie przez kurierów. W pokojach hotelowych, w których mieszkali, odnalazła się natomiast zawartość przesyłek zgłoszonych policji jako zagubione na trasie nadawca - odbiorca.

Funkcjonariusze Komisariatu Policji Warszawa Białołęka zatrzymali sześciu mężczyzn podejrzanych o kradzieże w miejscu pracy. Grozi im kara do 5 lat pozbawienia wolności.

d1zj7px

Mężczyźni zostali przewiezieni do komisariatu przy ul. Myśliborskiej. Podczas przesłuchania przyznali się do popełnienia przestępstwa. Skradzione mienie wróciło do właściciela, jego wartość oszacowano na 20 tysięcy złotych.

Czytaj też: Wandale niszczyli mienie PKP

Zobacz wideo: 500 zł kary za nienoszenie maseczki. Policja mówi o przypadku bezdomnego

d1zj7px

Podziel się opinią

Share

d1zj7px

d1zj7px