Trwa ładowanie...

Białołęka. Nieuczciwi kurierzy zatrzymani

Okradali przesyłki, które mieli dostarczyć. Z paczek znikały telefony komórkowe, słuchawki i inne wartościowe przedmioty. Policja zatrzymała aż sześciu nieuczciwych posłańców.

Share
Białołęka. Nieuczciwi kurierzy zatrzymaniŹródło: Materiały prasowe
d4maap3

Zostali złapani niemal na gorącym uczynku. Kiedy bowiem okazało się, że przesyłki powierzane jednej z firm kurierskich są regularnie okradane, policjanci postanowili zbadać sprawę na miejscu.

Funkcjonariusze udali się do białołęckiej siedziby firmy. Znaleźli tam paczki pochowane w toalecie przez kurierów. W pokojach hotelowych, w których mieszkali, odnalazła się natomiast zawartość przesyłek zgłoszonych policji jako zagubione na trasie nadawca - odbiorca.

Funkcjonariusze Komisariatu Policji Warszawa Białołęka zatrzymali sześciu mężczyzn podejrzanych o kradzieże w miejscu pracy. Grozi im kara do 5 lat pozbawienia wolności.

d4maap3

Mężczyźni zostali przewiezieni do komisariatu przy ul. Myśliborskiej. Podczas przesłuchania przyznali się do popełnienia przestępstwa. Skradzione mienie wróciło do właściciela, jego wartość oszacowano na 20 tysięcy złotych.

Zobacz wideo: 500 zł kary za nienoszenie maseczki. Policja mówi o przypadku bezdomnego

d4maap3
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4maap3
d4maap3