Białołęka: śmierć 36-latka w trakcie interwencji. "Był agresywny"

Mężczyzna "dziwnie się zachowywał".
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Białołęka: śmierć 36-latka w trakcie interwencji. "Był agresywny"

Policyjna interwencja na Białołęce zakończyła się śmiercią 36-latka. Według policji, funkcjonariusze zostali zaatakowani przez agresywnego meżczyznę, który ugryzł jednego z nich. Okoliczności zdarzenia będą wyjaśniane.

Jak podaje tvnwarszawa.pl, we wtorek w nocy przy ulicy Myśliborkiej na warszawskiej Białołęce znaleziono ciało, które leżało obok samochodu BMW. Poproszony o komentarz rzecznik prasowy komendanta stołecznego policji Sylwester Marczak wytłumaczył, że są to zwłoki 36-letniego mężczyzny, który zmarł w trakcie interwencji policji. 

- Policjanci patrolujący okolicę około 2 w nocy podjęli interwencję wobec mężczyzny, który dziwnie zachowywał się przy stojącym na posesji BMW. Podczas przeszukania auta znaleziono skradzione tablice rejestracyjne oraz biały proszek i susz - powiedział Sylwester Marczak w rozmowie z tvnwarszawa.pl.

Marczak dodaje, że mężczyzna był agresywny. - Ugryzł jednego z policjantów. Ranny funkcjonariusz trafił do szpitala, a na miejsce wezwano posiłki. Konieczne było użycie siły fizycznej w postaci chwytów obronnych. W trakcie interwencji mężczyzna upadł na ziemię. Policjanci próbowali udzielić mu pomocy, ale nie udało się go uratować i zmarł - tłumaczy Marczak.

Jak czytamy na tvnwarszawa.pl, okoliczności interwencji będą wyjaśniane. Prowadzone są badania po to, by sprawdzić, czy 36-latek był pod wpływem środków odurzających Co więcej, zmarły 36-latek był wcześniej poszukiwany i miał postawione zarzuty.

Źródło: tvnwarszawa.pl

Oprac. Karolina Pietrzak

Jesteś świadkiem zdarzenia w Warszawie, które jest dla Ciebie ważne? Widzisz coś ciekawego? Skontaktuj się z nami przez Facebooka lub na wawalove@grupawp.pl.

Przeczytajcie również: Choruje na raka, poprosiła swoje klientki o pomoc. Takiej reakcji się nie spodziewała

Podziel się
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.