Trwa ładowanie...

Biblioteka Społeczna w kawiarni Kicia Kocia

W weekendy nawet w środku nocy będzie tu można nieodpłatnie wypożyczać książki i czasopisma
Share
Biblioteka Społeczna w kawiarni Kicia Kocia
d1xd2li

W siedzibie klubokawiarni Kicia Kocia na warszawskim Grochowie, przy ul. Garibaldiego 5A zamontowano nowe meblościanki i półki. Kicia Kocia uruchamia Bibliotekę Społeczną. W godzinach otwarcia klubokawiarni (w soboty nawet do 3 nad ranem!) będziemy nieodpłatnie wypożyczać książki oraz czasopisma.

- Wielu ludzi dobrej Woli, Grochowa, Mokotowa, Bemowa i innych dzielnic już wspomogło nas egzemplarzami, pomoc zadeklarowało też kilku wydawców książek oraz magazynów o sztuce i kulturze. Wkrótce podziękujemy im imiennie - mówi Cezary Polak, założyciel lokalu i zarazem apeluje do mieszkańców, wydawców i autorów. - Jeżeli chcielibyście współuczestniczyć w tworzeniu Biblioteki Społecznej i podzielić się lekturami - serdecznie zapraszamy i prosimy o wizytę lub kontakt. Ośmielamy się też prosić Was o rozpropagowanie inicjatywy wszędzie tam, gdzie się da. Wydawco, autorze, bibliofilu, jeśli chcesz żeby Twoje książki zbłądziły nie tylko pod strzechy, ale także pod betonowy strop dawnej ciepłowni - podaruj je Kici Koci!

Nowa Biblioteka Społeczna jest inicjatywą i przedsięwzięciem obywatelskim. Nie korzysta z żadnych dotacji ani wsparcia ze strony sektora publicznego. Tym bardziej zachęcamy do pomocy w rozbudowie Biblioteki!

d1xd2li

Kicia Kocia, ul. Garibaldiego 5A

* klubokawiarniakiciakocia.wordpress.com*

Godziny otwarcia:
Śr - Czw.: 17:00 - 22:00
Pt.: 17:00 - 23:00
Sob.: 15:00 - nawet 03:00
Niedz.: 15:00 - 22:00


d1xd2li

Podziel się opinią

Share
d1xd2li
d1xd2li