Trwa ładowanie...
d38i0xc

Bicie rekordu świata w piciu oranżady!

Zawody rozpoczną się spotkaniem z Józefem Romaniukiem, współwłaścicielem jedynej w Warszawie wytwórni oranżady, działającej na Grochowie nieprzerwanie od 1948 roku
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Bicie rekordu świata w piciu oranżady!
d38i0xc

W niedzielę 21 lipca o godz.13:00 w klubokawiarni Kicia Kocia (ul. Garibaldiego 5a) odbędzie się bicie rekordu świata w piciu oranżady połączone z próbą wpisu do Księgi rekordów Guinnessa. Zawody odbędą się w ogródku lub - w razie niepogody - we wnętrzu lokalu.

Podczas zawodów zaplanowano dwie konkurencje – picie oranżady białej oraz oranżady czerwonej na czas z odkapslowanych butelek o objętości 0,33 litra. Rekord Polski w piciu oranżady, ustanowiony w lutym na zawodach w Kici Koci, to 5,6 sekundy (oranżada czerwona) oraz 6 sekund (oranżada biała).

Zawody rozpoczną się spotkaniem z Józefem Romaniukiem, współwłaścicielem jedynej w Warszawie wytwórni oranżady, działającej na Grochowie nieprzerwanie od 1948 roku. Dowiemy się m.in. jak i kiedy powstała receptura grochowskej oranżady, dlaczego oranżada powinna być słodzona wyłącznie cukrem oraz jak będzie smakował nowy rodzaj oranżady, nad którą pracują w laboratorium na Grochowie.

d38i0xc

Program:
godz.13.00-13.15 Spotkanie z Józefem Romaniukiem
godz. 13.20 Bicie rekordu świata w piciu oranżady

*Udział w zawodach jest bezpłatny. Zapisy: klubkiciakocia@gmail.com lub w barze Kici Koci do godz. 12:50 w niedzielę. *

d38i0xc

Podziel się opinią

Share
d38i0xc
d38i0xc