Trwa ładowanie...

Bieg po Schodach na koronę Stadionu Narodowego

Podejmiecie wyzwanie?

Share
Bieg po Schodach na koronę Stadionu Narodowego
d2qqs2i

4 sierpnia, w niedzielne przedpołudnie odbędzie* Bieg po Schodach,* impreza organizowana przez fundację Maraton Warszawski razem ze Stadionem Narodowym. Owocem tej współpracy były już biegi w niespotykanych dotąd formułach, których próżno szukać w gąszczu ofert imprez biegowych. W kwietniu sprawdziliście swoje możliwości w* Teście Coopera. W maju rywalizowaliście w Biegu Par,* którego forma spotkała się z dużym entuzjazmem zawodników. Koniec czerwca to zmagania drużynowe - Sztafeta 5x5, w której wystartowało ponad 200 ekip.

Tym razem proponują warszawiakom kolejną ciekawą alternatywę dla udeptywania asfaltu - Bieg po Schodach. Dystans do pokonania to zaledwie ok. 2,5 km, jednak jeśli dodać do tego narastające zmęczenie po wbiegnięciu na blisko 500 schodów, ta z pozoru błaha rywalizacja staje się nie lada wyzwaniem i okazją do mocnego treningu siły biegowej.

Bieg po Schodach odbędzie się 4 sierpnia (niedziela) na Stadionie Narodowym. Zawody rozgrywane będą w formule biegu indywidualnego na czas. Pierwszy zawodnik wybiegnie na trasę punktualnie o 11:00, kolejni (zgodnie z kolejnością numerów startowych) startować będą w odstępach 15 sekundowych. Opłata startowa to 15 złotych, a zapisać się można wysyłając zgłoszenie na adres schody@maratonwarszawski.com , w tytule wpisując Bieg po schodach, a w treści maila: imię, nazwisko i rok urodzenia.

d2qqs2i

Podziel się opinią

Share
d2qqs2i
d2qqs2i