Trwa ładowanie...
d6yh7g2

Bieg "Warszawa Nocą" na Mariensztacie

Kolejny nocny bieg na orientację w Warszawie!
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Bieg "Warszawa Nocą" na Mariensztacie
d6yh7g2

To kolejny już, czwarty etap " Warszawy Nocą ". Odbędzie się 12 lutego. To jedna z nielicznych okazji, aby poznać tajemnicze zakamarki Krakowskiego Przedmieścia . Będzie okazja, aby pobiegać obok takich miejsc jak Pałac Prezydencki, kościół św. Anny, czy najstarszy i najdroższy w Warszawie Hotel Bristol. U podnóża skarpy czekać będą inne atrakcje - takie jak Rynek Mariensztacki oraz słynny wiadukt na ulicy Karowej, gdzie co roku ścigają się najlepsi kierowcy w ramach Rajdu Barbórki .

Czytaj również: Trzech warszawiaków przebiegnie cztery pustynie świata!

Będą różne stopnie trudności

d6yh7g2

Tym razem trasy nie będą aż tak długie, jak podczas poprzednich etapów, natomiast utrudnieniem będzie spore przewyższenie, które czeka na wszystkich trasach. Profesjonaliści będą mieli do pokonania ponad 100m przewyższenia na 5.3km trasy, a dla zuchwałych 85m przewyższenia i niecałe 4km trasy. Trasa dla początkujących to 1.8km i 40m przewyższenia. Dzieci będą miały do pokonania 2.0km i 45m w górę.

4 czerwca Mistrzostwa Polski

Ci, którzy planują wystartować w dniu 7 czerwca w organizowanych przez nas Mistrzostwach Polski w biegu sprinterskim, na Mariensztacie będą mieli doskonałą okazję do treningu. Teren 4. etapu Warszawa Nocą bezpośrednio graniczy ze Starym Miastem , które będzie areną czerwcowych zawodów.

Jak się zgłosić?

d6yh7g2

Na liście zgłoszonych jest już ponad stu chętnych - wciąż jednak można się zgłaszać. Jest to możliwe przez system zgłoszeniowy do najbliższej niedzieli do północy lub w dniu biegu w Biurze Zawodów (liczba dostępnych miejsc ograniczona). Zarejestruj się

Więcej: unts.waw.pl

Czytaj również: Spacer: Starówka na spokojnie

Czytaj również:

d6yh7g2

Podziel się opinią

Share
d6yh7g2
d6yh7g2