Trwa ładowanie...

Bike polo na Zimowym Narodowym

Zawodnicy spotykają się w każdą środę i sobotę, w niedzielę mają odbywać się zajęcia dla początkujących

Share
Bike polo na Zimowym Narodowym
d4g8i07

W ramach akcji Zimowy Narodowy na Stadionie Narodowym powstało boisko z bandami do gry w bike polo (polo na rowerach). Pierwsze spotkanie odbyło się wczoraj. Zawodnicy spotykają się w środy (18.30-22) i soboty (12.30-15). W niedzielę mają odbywać się zajęcia dla początkujących. Udział w zajęciach i korzystanie z boiska jest darmowe, należy zapłacić tylko za wstęp na Stadion Narodowy : 5 zł.

To kolejna dyscyplina, która dołącza do innych miejskich sportów już obecnych na Zimowym Narodowym. Co drugi wtorek na wrotkowisku odbywają się warsztaty rolkarskie organizowane przez Stowarzyszenie Polskater, w każdy czwartek fani deskorolek spotykają się na * Longbordowych Tłustych Czwartkach** , a w każdy poniedziałek i środę dziewczyny z ekipy Warsaw Hellcats prowadzą otwarte treningi wrotkarskiego **Roller Derby* .

d4g8i07

Wielkim powodzeniem cieszy się też największy w Warszawie zadaszony skatepark, zlokalizowany na parkingu podziemnym (poziom -4), oraz mieszczące się na płycie boiska do badmintona. Rekordy popularności bije też główny punkt programu Zimowy Narodowy, czyli największe w Polsce lodowisko. Od otwarcia 3 stycznia na łyżwach bawiło się tam już aż 15 tysięcy ludzi! *Zimowy Narodowy jest otwarty siedem dni w tygodniu aż do 20 lutego. *

d4g8i07
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4g8i07