Trwa ładowanie...

Bilet Warszawski od 1 czerwca

Umowę podpisano dzisiaj. To rozwiązanie pozwoli pasażerom podróżującym pociągami interREGIO i REGIOekspres na godzinne podróżowanie po Warszawie komunikacją miejską.

Bilet Warszawski od 1 czerwca
d37y1yn
d37y1yn

Pasażerowie pociągów Przewozów Regionalnych będą mogli korzystać w pierwszej, „miejskiej” strefie biletowej ze wszystkich środków transportu - z autobusów, tramwajów, metra i Szybkiej Kolei Miejskiej.

Pasażerowie, którzy kupią bilet w opcji „Warszawski” na dowolny pociąg Przewozów Regionalnych jadący do lub z Warszawy, zyskają możliwość korzystania z komunikacji. Osoby podróżujące z Warszawy będą mogły korzystać ze wszystkich środków transportu miejskiego w ciągu wskazanych przez siebie 60 minut w dniu wyjazdu pociągu. Z kolei podróżni przyjeżdżający do Warszawy będą mogli w ciągu określonej przez siebie godziny po przyjeździe pociągu do stolicy przemieszczać się komunikacją miejską.**

Bilet będzie ważny przez jeden dzień, wskazany przy zakupie przez pasażera. Bilet Warszawski będzie można kupić w kasach biletowych Przewozów Regionalnych oraz na pokładzie pociągu u konduktora wyposażonego w terminal. Będzie także dostępny w przedsprzedaży na 30 dni od daty planowanej podróży. Aby bilet był ważny należy czytelnie wpisać na nim godzinę rozpoczęcia czasu jego ważności w pierwszej strefie ZTM.

d37y1yn
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d37y1yn