Trwa ładowanie...
d20h1xi

Bili, kopali po całym ciele, na koniec okradli

Bandycki czym w parku w Centrum
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Bili, kopali po całym ciele, na koniec okradli
d20h1xi

Policjanci ze Śródmieścia zatrzymali czterech mężczyzn i kobietę podejrzanych o rozbój i usiłowanie rozboju. - W jednym z warszawskich parków, grupa pijanych i agresywnych osób zaatakowała, okradła i dotkliwie pobiła przypadkowych przechodniów - informuje Komenda Stołeczna Policji . To nie był ich pierwszy raz.

Do zdarzenia doszło około 2.00 w nocy w jednym z parków w centrum miasta. Bandyci, w wieku od 18 do 27 lat siedzieli na jednej z ławek pijąc alkohol. W pewnym momencie obok przechodziło dwóch mężczyzn. Zostali oni zaczepieni z żądaniem poczęstowania papierosami.

Niestety, przechodzący nie palili, co rozsierdziło pijaną grupę. Zaatakowali przechodniów. Przewrócili ich na chodnik, następnie pobili, skopali po całym ciele, po wszystkim ofiarom zabrano m.in. telefon, klucze, karty płatnicze oraz 30 złotych.

d20h1xi

Po dokonanym przestępstwie sprawcy uciekli. Przypadkowi świadkowie powiadomili policję.

Juz po kilkunastu minutach od zdarzenia operator stołecznego stanowiska kierowania na Palcu Bankowym zauważył osoby, które rysopisem odpowiadały tym podejrzewanym o rozbój. Mundurowi ze śródmiejskiego wydziału wywiadowczo-patrolowego zatrzymali Piotra Ł., Roberta N., Damiana K., Łukasza M. i Monikę O. Przy zatrzymanych znaleziono skradziony telefon.

Wszystkie zatrzymane przez policjantów osoby były już notowane za podobne przestępstwa. Tym razem grozi im do 12 lat pozbawienia wolności.

Przeczytajcie też: Tragiczny wypadek przy stacji metra*Wawrzyszew*

d20h1xi
d20h1xi

Podziel się opinią

Share

d20h1xi

d20h1xi