Trwa ładowanie...

Bili, kopali po całym ciele, na koniec okradli

Bandycki czym w parku w Centrum
Share
Bili, kopali po całym ciele, na koniec okradli
d2ju699

Policjanci ze Śródmieścia zatrzymali czterech mężczyzn i kobietę podejrzanych o rozbój i usiłowanie rozboju. - W jednym z warszawskich parków, grupa pijanych i agresywnych osób zaatakowała, okradła i dotkliwie pobiła przypadkowych przechodniów - informuje Komenda Stołeczna Policji . To nie był ich pierwszy raz.

Do zdarzenia doszło około 2.00 w nocy w jednym z parków w centrum miasta. Bandyci, w wieku od 18 do 27 lat siedzieli na jednej z ławek pijąc alkohol. W pewnym momencie obok przechodziło dwóch mężczyzn. Zostali oni zaczepieni z żądaniem poczęstowania papierosami.

Niestety, przechodzący nie palili, co rozsierdziło pijaną grupę. Zaatakowali przechodniów. Przewrócili ich na chodnik, następnie pobili, skopali po całym ciele, po wszystkim ofiarom zabrano m.in. telefon, klucze, karty płatnicze oraz 30 złotych.

d2ju699

Po dokonanym przestępstwie sprawcy uciekli. Przypadkowi świadkowie powiadomili policję.

Juz po kilkunastu minutach od zdarzenia operator stołecznego stanowiska kierowania na Palcu Bankowym zauważył osoby, które rysopisem odpowiadały tym podejrzewanym o rozbój. Mundurowi ze śródmiejskiego wydziału wywiadowczo-patrolowego zatrzymali Piotra Ł., Roberta N., Damiana K., Łukasza M. i Monikę O. Przy zatrzymanych znaleziono skradziony telefon.

Wszystkie zatrzymane przez policjantów osoby były już notowane za podobne przestępstwa. Tym razem grozi im do 12 lat pozbawienia wolności.

Przeczytajcie też: Tragiczny wypadek przy stacji metra*Wawrzyszew*

d2ju699

Podziel się opinią

Share
d2ju699
d2ju699