Trwa ładowanie...

Bladecross i Grand Fingers na Zimowym Narodowym

Artykuł sponsorowany

Share
Bladecross i Grand Fingers na Zimowym Narodowym
d20manq

Zimowy Narodowy to lodowiska, bumper cars, curling i górka lodowa, ale też kryty skatepark. To właśnie na Skateparku Zimowego Narodowego w najbliższą sobotę, 17 grudnia, odbędą się zawody rolkarskie „Bladecross dla dzieci” oraz zawody fingerboradowe zorganizowane z okazji*Międzynarodowego Dnia Fingerboardingu.*

Szkoła jazdy na rolkach i wrotkach - Rollschool zaprasza wszystkie dzieci jeżdżące na rolkach na „Bladecross dla dzieci”. Są to zawody o charakterze wyścigu z przeszkodami, których celem jest sprawdzenie umiejętności rolkarskich dzieci, rozbudzenie w nich ducha rywalizacji i pasji do aktywności. To również doskonała zabawa i okazja do nauki. Zawody odbędą się w sobotę 17 grudnia o godzinie 14:00, zapisy na zawody będą na miejscu o godzinie 13:00.

Zawody „Bladecross dla dzieci” są skierowane dla dzieci w wieku do 12 lat, które zostaną podzielone na trzy grupy wiekowe. Dodatkowo zostanie rozegrana kategoria dla rodziców dzieci startujących (podział na kobiety i mężczyzn) oraz kategoria rodzinna (liczymy sumę czasów z eliminacji dziecka i jego rodzica). Wszyscy uczestnicy dostaną pamiątkowe medale i dyplomy. Zwycięzcy kategorii wiekowej otrzymają także nagrody rzeczowe. Udział w zawodach jest płatny i wynosi 10 zł od uczestnika.

d20manq

Również 17 grudnia na Skateparku Zimowego Narodowego odbędzie się „Dzień Fingerboardingu”, organizowany przez Board4kids z okazji Międzynarodowego Dnia Fingerboardindu. Od godziny 14:00 do 17:00 będzie można wziąć udział w zawodach fingerboardowych. Poza dużym fingerparkiem, który jest do dyspozycji przez cały sezon, dodatkowo w sobotę od godziny 14:00 będzie można pojeździć na innych fingerparkach. Zapisy na zawody rozpoczną się oficjalnie od godziny 14:00 i będą trwały do godziny 15:00. Po zakończeniu zapisów rozpoczną się eliminacje dla zaawansowanych, a następnie konkursy dla początkujących, gdzie do wygrania będą różne gadżety oraz jeden profesjonalny fingerboard dla najlepszego amatora. Zaraz po tym odbędą się finały w kategorii zaawansowanych rider'ów, gdzie do wygrania będzie sprzęt Grand Fingers oraz przeszkody White Wave. Więcej informacji na https://www.facebook.com/events/703840896463879/

Szczegóły na temat eventów organizowanych na Skatepraku Zimowego Narodowego dostępne są na profilu https://www.facebook.com/zimowy.narodowy i profilach organizatorów.

Zimowy Narodowy to największa zimowa atrakcja stolicy. Ponad 5000 metrów kwadratowych lodu, 3 lodowiska, w tym jedno połączone ścieżką lodową, 11-metrowa górka lodowa do zjeżdżania na pontonach, curling, ice bar „Strefa Polarna”, strefa chillout Factory Annopol, skatepark, „Poranki dla dzieci z Kinder Pingui”, „Disco Lodowisko z 4FUN.TV” i tegoroczna nowość – bumper cars.

d20manq

Partnerzy Zimowego Narodowego: Kinder Pingui, Factory Annopol, Wedel, Mastercard

Partnerem Skateparku Zimowego Narodowego jest Sprite

ZIMOWY NARODOWY

5 listopada 2016 - 5 marca 2017

Godziny otwarcia:

Poniedziałek – Czwartek 15.00-23.00

Piątek 15.00-00.45

Sobota i Niedziela9.00-00.00

Ceny biletów:

Na lodowisko: normalne od 13 zł, ulgowe od 10 zł

Górka lodowa: od 5 zł

Wejście na płytę: 5 zł

Curling: 25 zł bilet normalny, 20 zł bilet ulgowy

d20manq

Skatepark Zimowy Narodowy: 7 zł

Więcej informacji na

Snapchat: zimowynarodowy

Instagram: zimowynarodowy

Zimowy Narodowy został zauważony i doceniony na świecie dwiema prestiżowymi nagrodami, Galaxy Awards i Ipra Golden World Awards.

Organizatorem Zimowego Narodowego jest agencja Testa Communications


d20manq
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d20manq
d20manq