Trwa ładowanie...

Boeingi LOT-u zyskają zupełnie nowy desing

Przewoźnik zapowiada, że zmieni się nie tylko kolorystyka, ale też oznaczenie dla poszczególnych klas podróży

Share
Boeingi LOT-u zyskają zupełnie nowy desing
d3pu64e

Zmiany rozpoczynają się już dziś, a celem LOT-u jest wzrost poczucia wygody i przejrzystości różnych obszarów informacji pasażerskiej. Poszczególne klasy otrzymają systemy identyfikacji, dzięki którym pasażerowie szybciej zorientują się w charakterystyce danego lotu. Pierwszymi elementami , które zyskają nową kolorystykę będą...tace posiłków. Barwą dla LOT Business Class stanie się jasnoniebieski, kontrastujący z dopełniającym całość kolorem ciemnografitowym. Z kolei, odcienie szarości przypisane dla LOT Premium Economy oraz LOT Economy Class zostaną zestawione z niezmiennym, granatowym logo LOT-u.

Wprowadzając nową kolorystykę LOT ma zamiar wyróżnić każdy ze swoich produktów , tworząc dla niego odrębną identyfikację kolorystyczną. - "System będzie stanowił spójną i logiczną całość. Mamy nadzieję, że będzie intuicyjny i z łatwością rozróżniany przez naszych klientów, przez to ułatwi im orientację na lotniskach oraz w naszych samolotach”- mówi Marta Glinka, Dyrektor Biura Marketingu LOT.

Pierwsze zupełnie odmienione wnętrza samolotów Boeing 787 Dreamliner pasażerowie będą mogli zobaczyć przed końcem roku. Podobna kolorystyka zostanie wprowadzona jesienią w samolotach Boeing 737, które przejdą modyfikację i odświeżenie wnętrza. Już za kilka tygodni LOT odda do użytku całkowicie odnowioną strefę odpraw na lotnisku w Warszawie. Będzie ona wyraźnie większa od poprzedniej, a pasażerowie zyskają też spójną nawigację kolorystyczną dla poszczególnych stanowisk odpraw.

d3pu64e
d3pu64e
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3pu64e