Trwa ładowanie...
d2uioq0

Brakuje pieniędzy na Wielokulturowe Street Party

Organizatorzy zbierają fundusze w Internecie. Czy uda się im zgromadzić 20 tysięcy złotych?
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Brakuje pieniędzy na Wielokulturowe Street Party
d2uioq0

Wielokulturowe Warszawskie Street Party gości na Krakowskim Przedmieściu od 2007 roku. Festiwal odbywa się tradycyjnie w ostatnią niedzielę sierpnia. W tym roku organizatorzy borykają się z problemami finansowymi. Każda dotychczasowa edycja uzyskała dofinansowanie większe lub mniejsze. W tym roku, niestety nie udało nam się pozyskać funduszy z konkursów grantowych, dlatego zdecydowaliśmy się na podjęcie innych kroków - mówią organizatorzy. Zbierają pieniądze w serwisie wspieramkulture.pl .

Na zrealizowanie programu minimum: Parady i Wielokulturowego Miasteczka pokazowo - warsztatowego potrzeba minimum 20 000 złotych. Pozwoli to na opłacenie rejestracji wydarzenia i jego zabezpieczenia (plan zmiany organizacji ruchu, opłaty za zajęcie przestrzeni, ochrona, opieka medyczna), wynajem namiotów z wyposażeniem dla organizacji i osób realizujących program, wynajem sprzętu wraz z obsługą, opłata za prąd i obsługę elektryka, zakup materiałów niezbędnych do prowadzenia warsztatów (np. papier, kredki, długopisy), skład i druk mapek, woda dla artystów. 11% kwoty pobiera serwis dlatego zbieramy 22472 zł - mówią organizatorzy.

Wielokulturowe Warszawskie Street Party to festiwal uliczny wszystkich mieszkańców Warszawy, których różnorodne pochodzenie składa się na barwną mozaikę kulturową. Jego celem jest promocja wielokulturowości poprzez wspólną, radosną zabawę.* Założeniem festiwalu jest prezentacja - poprzez sztukę, zwłaszcza muzykę i taniec - kultur mniejszości narodowych i etnicznych oraz społeczności imigranckich obecnych w Warszawie.*

d2uioq0

Podziel się opinią

Share
d2uioq0
d2uioq0