Trwa ładowanie...
d18d803

Bruno Banani VIP PARTY (ZDJĘCIA)

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Bruno Banani VIP PARTY (ZDJĘCIA)
d18d803

Wczoraj wieczorem w klubie Capitol Bruno Banani zaprezentował nową gamę męskich dezodorantów. Promocji nowych zapachów towarzyszył pokaz bielizny oraz impreza, w której wzięło udział wielu warszawskich celebrytów. "Not for everybody" - brzmi hasło nowej linii pięciu męskich dezodorantów. Kogo można było zobaczyć w warszawskim klubie w ten ciepły, jesienny wieczór?

Na wydarzeniu królował popularny imprezowy motyw przewodni, a także znak rozpoznawczy marki Bruno Banani - diabełki i aniołki. "Keeps you cool in hot situation" to filozofia mężczyzny Bruno Banani, króla życia, pełnego optymizmu, humoru kreatora otwartego na świat. Epatującą erotyką, acz z przymrużeniem oka, stylistyka marki z pewnością wpisuje się w rytm wielkiego miasta tętniącego życiem i dobrą zabawą, wyzwolonego z jakikolwiek ograniczeń.

Komu taka stylistyka przypadła do gustu? Na wczorajszej imprezie pojawiło się wielu warszawskich celebrytów , takich jak:*Wojciech Łozowski, Maja Sablewska, Joanna Jabłczyńska czy Anna Wendzikowska.* Na salonach i w błysku fleszy zaczynają pojawiać się także bohaterowie serialu "Miłość na bogato". Na imprezie Bruno Banani VIP PARTY spotkaliśmy Justynę Banasiak, Izę Małotę oraz Karolinę Gilon, która nam chyba w końcu udowodniła, że jej okazały tatuaż jest jednak prawdziwy.

Zobaczcie w naszej galerii zdjęcia z wydarzenia. Wpadlibyście na taką imprezę?


Zobacz także: Przyszła na premierę ze swastyką na twarzy!

d18d803

Podziel się opinią

Share
d18d803
d18d803