Trwa ładowanie...
dny55ic

Brutalnie pobili siedzącego na ławce!

Ofiara została zabrana do szpitala z ciężkimi obrażeniami ciała [WIDEO]
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Brutalnie pobili siedzącego na ławce!
dny55ic

Do zdarzenia doszło w maju br. Z ustaleń policjantów wynika, że trzech mężczyzn zaatakowało młodego mężczyznę, siedzącego na ławce w praskim parku. Rzucili się na niego wspólnie i zaczęli bić pięściami, gdy ofiara osunęła się ma ziemię, kopali ją po głowie i całym ciele. Jeden ze sprawców zadawał ciosy w głowę kulą ortopedyczną. Po ataku uciekli. Świadek zdarzenia zadzwonił na pogotowie. Młody mężczyzna został zabrany karetką. Trafił do szpitala z ciężkimi obrażeniami ciała.

Policjanci z północnopraskiej patrolówki rozpoczęli poszukiwania podejrzewanych osób. Niedaleko od miejsca przestępstwa, funkcjonariusze zatrzymali dwóch podejrzewanych, Kamila W. i Bartłomieja J. Kilka dni później funkcjonariusze zatrzymali trzeciego podejrzanego o pobicie, Patryka P. Cała trójka trafiła do policyjnego aresztu. ****

Okazało się, że mężczyźni byli już wcześniej karani za pobicie, spowodowanie uszczerbku na zdrowiu, a także za kradzież z włamaniem. Po zebraniu materiału dowodowego, Kamil W. Bartłomiej J. i Patryk P. zostali doprowadzeni do prokuratury, gdzie usłyszeli zarzut pobicia wspólnie i w porozumieniu o charakterze chuligańskim. Na wniosek Prokuratury, sąd zastosował wobec trójki podejrzanych środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres trzech miesięcy.

dny55ic

Zobaczcie wideo z zatrzymania!

Podziel się
Podziel się
Podziel się
dny55ic

Podziel się opinią

Share

dny55ic

dny55ic