Trwa ładowanie...

Burmistrz Targówka ogłosił "jedynki" do Rady Miasta

KWW Bezpartyjni Samorządowcy przedstawili liderów w poszczególnych okręgach wyborczych w wyborach do Rady Miasta. - Gminy i miasta to ludzie. Ich chcemy reprezentować, dlatego idziemy po władzę w samorządzie, wypychając z nich partie - powiedział Sławomir Antonik.

Burmistrz Targówka ogłosił "jedynki" do Rady MiastaŹródło: East News, fot: ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER
d3rne8l
d3rne8l

Okręg wyborczy Śródmieście, Ochota:

Ryszard Krzysztofowicz - ma być rzecznikiem wszystkich samorządów osiedlowych.

Od 2010 roku członek Zarządu i Rady Osiedla „Muranów” w Dzielnicy Śródmieście, obecnie przewodniczy obu tym organom. Z zawodu montażysta filmowy, 40 lat pracy w Telewizji Publicznej, ponad 100 filmów dokumentalnych i fabularnych, dwukrotnie otrzymał nagrodę Prezesa TVP za osiągnięcia zawodowe, odznaczony przez Prezydenta RP srebrnym krzyżem zasługi.

Okręg wyborczy Praga Południe, Rembertów:

*Mariola Rabczon - Mazowiecka * - w latach 1993-2005 pracowała jako nauczycielka w warszawskich placówkach oświatowych. W 2005 roku uzyskała stopień nauczyciela dyplomowanego. Następnie pracowała w Wydziale Oświaty i Wychowania Dzielnicy Białołęka. Jest honorowym członkiem Towarzystwa Przyjaciół Warszawy. Od września 2014 roku jest wiceprezesem Fundacji Ireny Jarockiej.

Okręg wyborczy Mokotów:

Andrzej Rogiński - w 1982 roku zainicjował powstanie Społecznego Komitetu Budowy Metra i stał się jego prezesem. Od 1994 roku jest redaktorem naczelnym tygodnika " Południe". Był rzecznikiem prasowym Ministra Gospodarki Przestrzennej i Budownictwa.

d3rne8l

Okręg wyborczy Wola:

Paweł Radulski - ma pracować w Komisji Budżetu i Finansów, gdzie będzie dbał o finanse miasta i zabiegał o niezbędne środki na realizację lokalnych inwestycji.

Okręg wyborczy Bielany, Żoliborz:

*Jacek Bartmiński: * były wicedyrektor administracji państwowej i spółkach giełdowych w Ministerstwie Finansów i Gospodarki. Inicjator wielu prewetów w "Budżecie partycypacyjnym". Brał udział w walce przed reprywatyzacją Gimnazjum nr 12 przy ul. Twardej.

Okręg wyborczy Białołęka, Praga Północ:

Piotr Basiński: przewodniczący klubu radnych Inicjatywa Mieszkańców Białołęki. Jest członkiem: Komisji Inwestycji, Infrastruktury i Planowania Przestrzennego oraz Komisji Rewizyjnej.

Okręg wyborczy Targówek, Wawer, Wesoła:

Sławomir Antonik: od 2013 roku burmistrz Targówka. Aktywnie działa od wielu lat w SM "Bródno". Wcześniej był w niej przewodniczącym Rady Nadzorczej.

Okręg wyborczy Ursynów, Wilanów:

Piotr Janowski: w radzie będzie zajmował się sprawami inwestycji miejskich.

d3rne8l

Prezes Spółdzielni Mieszkaniowo - Budowlanej „JARY” na Ursynowie.

Okręg wyborczy Bemowo, Ursus, Włochy:

*Stanisław Pawełczyk: * w radzie za główny cel bierze budowę szpitala dla mieszkańców Bemowa i zachodniej części Warszawy.

W latach 2001 - 2006 oraz 2016 - 2018 był Zastępcą Burmistrza Bemowa.

Zobacz także: Andrzej Rozenek ostro o PiS: "partia notorycznych kłamców"

Widzisz coś ciekawego? Masz zdjęcie, filmik? Prześlij nam przez Facebooka na wawalove@grupawp.pl lub dziejesie.wp.pl

d3rne8l
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3rne8l