Trwa ładowanie...
d2jadhs

Burmistrz Wołomina opłakuje zmarłego kolegę. Na terenie gminy ogłoszono żałobę

Jedyną śmiertelna ofiarą czwartkowej nawałnicy okazał się Robert Makowski, wiceburmistrz miasta Wołomin. Przygniótł go konar. Pożegnała go wzruszającym wpisem przełożona i koleżanka z pracy, Elżbieta Radwan.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Robert Makowski pełnił funkcję wiceburmistrza Wołomina od maja 2016 roku.
Robert Makowski pełnił funkcję wiceburmistrza Wołomina od maja 2016 roku. (Facebook.com, Fot: Wołomin 2018)
d2jadhs

Tragedia nastąpiła 21 czerwca w Nieporęcie, przy ul. Wojska Polskiego. Jak podała Komenda Stołeczna Policji, ciężko ranny, ale nadal przytomny mężczyzna trafił do szpitala. Niestety tam na skutek odniesionych obrażeń zmarł.

Na terenie gminy Wołomin trwa żałoba. Burmistrz miasta w internetowym wpisie informującym o odejściu kolegi nie kryła smutku.

- W pierwszym odruchu pomyślałam, że to pomyłka. Kiedy dowiadujemy się o odejściu kogoś nam bliskiego, z całych sił próbujemy taką myśl wyprzeć. Potem ją zracjonalizować. Jeszcze nie umiem tego zrobić - można przeczytać w treści posta.

Żałoba w Wołominie

Wyrazy współczucia przekazał także Urząd Miejski w Wołominie. - Do swoich obowiązków podchodził niezwykle poważnie i sumiennie. Jego tragiczna śmierć zaskoczyła i zasmuciła wiele osób – rodzinę, współpracowników, ale też rzesze osób, którym pomógł. Rodzinie i wszystkim bliskim naszego kolegi składamy wyrazy szczerego współczucia. W tym niezwykle trudnym momencie jesteśmy z Wami myślami - czytamy na facebookowej stronie Wołomina.

d2jadhs

Emocjonalne słowa padły też na stronie Wołomin2018. - Nie bardzo wiemy co i jak napisać. Dramat, tragedia, szok... Gdy Odchodzi tak nagle i niespodziewanie nasz Kolega, Znajomy, Osoba Publiczna tak pełna życia, energii, w sile wieku. Śp.Robert MAKOWSKI zawsze uśmiechnięty, życzliwy..... to niesprawiedliwe.... to niezrozumiałe......pozostaje bezsilność, żal i pytanie "do góry".... Dlaczego..... ????? - brzmi wpis.

Kim był Robert Makowski?

Robert Makowski pełnił obowiązki zastępcy burmistrza od maja 2016 roku. Pochodził z Warszawy, z Wołominem był związany od 1999 roku. Przez ponad 30 lat służył w policji, m.in. jako Komendant Powiatowy w tym mieście. W chwili śmierci miał 54 lata.

PRZECZYTAJ: Niszczycielskie burze przeszły nad Polską. 1 osoba nie żyje, 10 jest rannych

d2jadhs

Widzisz coś ciekawego? Masz zdjęcie, filmik? Prześlij nam przez Facebooka na wawalove@grupawp.pl lub dziejesie.wp.pl

ZOBACZ WIDEO: Nawałnica nad Siedlcami

d2jadhs

Podziel się opinią

Share
d2jadhs
d2jadhs