ycipk-2c1f5p

Burmistrzowie starli się na Twitterze. "LOL, panie burmistrzu". "To będzie waszą klęską"

Stracie burmistrzów na Twitterze.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Burmistrzowie starli się na Twitterze. "LOL, panie burmistrzu". "To będzie waszą klęską"
ycipk-2c1f5p

Burmistrz warszawskiej Woli Krzysztof Strzałkowski oraz zastępca sąsiedniej dzielnicy Bemowo - Błażej Poboży - nie szczędzili sobie mało uprzejmych słów podczas dyskusji na Twitterze. Samorządowcy wzajemnie obwiniali się o sytuację związaną z utrudnieniami dla mieszkańców spowodowanych budową II linii metra. Jak wróżą sobie wzajemnie, wyborcy "zemszczą" się na nich przy okazji najbliższych wyborów.

- Organizacja ruchu na Woli podczas budowy II linii metra będzie przyczyną klęski PO w wyborach do rady dzielnicy - napisał na Twitterze Błażej Poboży, wiceburmistrz Bemowa. Samorządowiec oznaczył w wiadomości Renatę Kaznowską (zastępca prezydent Warszawy, zajmująca się koordynacją inwestycji transportowych) oraz Krzysztofa Strzałkowskiego, burmistrza Woli. Na odpowiedź ze strony Strzałkowskiego nie trzeba było długo czekać.

- Dzielnica Wola bardzo aktywnie poprawia sytuację. Bierność dzielnicy Bemowo w tej kwestii zemści się na PiS - zrewanżował się Krzysztof Strzałkowski

ycipk-2c1f5p

Na tym spór na Twitterze się nie zakończył. - LOL. To Wasze oraz Zarządu Dróg Miejskich decyzje zakorkowały Wolę, a dzielnica Bemowo dostaje rykoszetem - odpowiedział samorządowiec wybrany z ramienia Prawa i Sprawiedliwości. W swoim wpisie oznaczył ponownie Renatę Kazanowską oraz prezydent Hannę Gronkiewicz-Waltz.

- LOL. Panie burmistrzu. Rolę inwestora budowy II linii metra pełni nie Zarząd Dróg Miejskich, a Zarząd Transportu Miejskiego. Ta wiedza może Wam pomóc w komunikacji - ironicznie zakończył Krzysztof Strzałkowski, burmistrz Woli.

. LOL.Panie Burmistrzu. Rolę inwestora pełni nie , a . Ta wiedza może Wam pomóc w komunikacji :)
— K.Strzałkowski (@KStrzalkowski)
ycipk-2c1f5p

Panowie postanowili dać sobie po kolejnym razie w sprawie reformy edukacji.

Podziel się

Dyskusja, do której włączyli się także mieszkańcy, trwała jeszcze długo. Miejmy nadzieje, że wymiana zdań pomogła zorientować się wszystkim, kto odpowiada, za poszczególne inwestycje w stolicy.

Przeczytaj też: Myślał, że umawia się z 14-latką. Policjanci zatrzymali pedofila

ycipk-2c1f5p
Podziel się
Podziel się
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-2c1f5p

ycipk-2c1f5p
ycipk-2c1f5p