Trwa ładowanie...
d3l3bth

Byli zmęczeni, więc... ukradli krzesła

Za ten pijacki wybryk grozi im do 5 lat więzienia
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Byli zmęczeni, więc... ukradli krzesła
d3l3bth

Policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzewanych o kradzież krzeseł z ogródka piwnego. 24-letni Adam J. i 25-letni Marcin D. szli chodnikiem, a kiedy czuli się już zmęczeni zatrzymywali się i siadali na zabranych z pubu krzesełkach. Za kradzież zatrzymanym grozi do 5 lat pozbawienia wolności.

To niecodzienne zdarzenie miało miejsce dzisiaj w nocy na ulicy Smolnej. Idących chodnikiem mężczyzn z krzesłami w ręku zauważyli pełniący w tym rejonie służbę policjanci. Widać było, że zarówno 24-latek jak i o rok od niego młodszy jego kolega są pijani. Potwierdziło to późniejsze badanie stanu trzeźwości. Obaj piesi „wydmuchali” prawie 2 promile alkoholu.

Jak ustalili policjanci krzesła zostały skradzione z jednego z pobliskich ogródków piwnych. Dlaczego Adam J. i Marcin D. je stamtąd zabrali?* Jak stwierdzili, spacer po wypitym wcześniej alkoholu był na tyle męczący, że podczas marszu postanowili od czasu do czasu odpocząć, a być może napić się nawet po drodze piwa.* Krzesła w ich przekonaniu okazały się do tego idealne.

d3l3bth

Zatrzymani zostali przewiezieni i umieszczeni w policyjnym areszcie, gdzie pozostaną do czasu wytrzeźwienia

d3l3bth

Podziel się opinią

Share
d3l3bth
d3l3bth