Trwa ładowanie...
d34qdaw

Byliśmy na budowie kolejnej stacji drugiej linii metra. Zobaczcie niesamowite zdjęcia!

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Byliśmy na budowie kolejnej stacji drugiej linii metra. Zobaczcie niesamowite zdjęcia!
d34qdaw

W sobotę i niedzielę, 13 i 14 maja władze miasta zapraszają wszystkich mieszkańców na plac budowy stacji II linii metra Trocka. - Będzie można zobaczyć pracującą tarczę drążącą tunel – zachęca stołeczny ratusz.

Miasto stołeczne Warszawa wraz z Metrem Warszawskim oraz wykonawcą wschodniego odcinka II linii metra, firmą Astaldi zapraszają do obejrzenia placu budowy stacji Trocka. Ścieżka dla zwiedzających będzie prowadziła po powierzchni placu budowy na strop przyszłej stacji, wzdłuż otworu technologicznego, przez który będzie można zobaczyć z góry pracującą maszynę TBM „Maria” oraz przygotowywaną do drążenia tuneli maszynę „Anna”. Na budowie będą także stoiska informacyjne Zarządu Transportu Miejskiego i Metra Warszawskiego, na których będzie można dowiedzieć się wszystkiego o budowie metra.

- Zapraszamy zwiedzających w godz. 12.00 – 15.30. Nie są wymagane wcześniejsze zapisy ale obsługa będzie miała prawo czasowo wstrzymać wejście, ze względu na zbyt dużą liczbę osób jednocześnie przebywających na budowie - podkreślają miejscy urzędnicy.

Wejście na plac budowy odbywać się będzie korytarzem dla pieszych pomiędzy dwoma częściami placu budowy do którego dojście jest od ulic Orłowskiej i Janinówka. Osoby, które przyjdą od strony ul. Handlowej od południa powinny kierować się do ul. Mokrej a następnie w lewo w ul. Janinówka, której przedłużeniem jest przejście na budowę. Od północy trzeba przejść chodnikiem wzdłuż budowy w kierunku ul. Orłowskiej i w prawo do przejścia. Dojście od ul. Trockiej analogicznie ul. Orłowską i w lewo lub od południa, ulicą A. Gajkowicza i w prawo.

d34qdaw

Podziel się opinią

Share

d34qdaw

d34qdaw