Trwa ładowanie...
d3spa00

Były Aniołek Kaczyńskiego: "Stawiam whisky każdemu, kto podpali tęczę"

O jej wpisie na Twitterze została już powiadomiona prokuratura
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Były Aniołek Kaczyńskiego: "Stawiam whisky każdemu, kto podpali tęczę"
d3spa00

Fundacja Wolontariat Równości, koordynująca organizację dorocznej Parady Równości, złożyła dziś do Prokuratury Rejonowej Warszawa-Śródmieście doniesienie o możliwości popełnienia przestępstwa przez Magdalenę Żuraw, która kilka dni temu zaoferowała whisky za podpalenie tęczy.

Zobacz także: Strażnicy miejscy stracą pracę przez pożar tęczy

Stawiam najlepszą szkocką whisky każdemu, kto podpali komunistyczną tęczę na placu Zbawiciela! - napisała na swoim Twitterze Magdalena Żuraw, były „Aniołek Jarosława Kaczyńskiego”, a obecnie publicystka i polityk, która startowała w 2011 roku z listy PiS w wyborach samorządowych.

d3spa00

Propozycja byłego "Aniołka Kaczyńskiego" pojawiła się w sieci po czwartkowym podpaleniu tęczy, w którym spłonęło ok. 4 metrów instalacji. Żuraw, podobnie jak zresztą Tadeusz Rydzyk, była zawiedziona, że spaliło się tak mało. W komentarzach Żuraw zaznacza, że "tym razem" ma spłonąć cała tęcza. Na zarzut internautów, że nawołuje ona do wandalizmu, odpowiedziała: Wandalizmem było ustawienie tęczy na tle zabytkowych kamienic. Dlaczego nazwała tęczę komunistyczną?* Służy do promocji komuchów z SLD. Jest komunistyczna*- odpisała Żuraw.

Zobacz także: Są zarzuty za podpalenie Tęczy

d3spa00

Podziel się opinią

Share
d3spa00
d3spa00