Trwa ładowanie...
d6w7cvx

Były wiceprezydent stolicy znalazł kopertę pełną pieniędzy

Jacek Wojciechowicz, były wiceprezydent Warszawy, podzielił się z internautami nietypową historią. Na parkingu przed Teatrem Narodowym znalazł kopertę z plikiem banknotów i listą uczniów.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Jacek Wojciechowicz
Jacek Wojciechowicz (PAP/EPA, Fot: Leszek Szymański)
d6w7cvx

"Co za czasy... Wysiadam na parkingu przed Teatrem Narodowym i wdeptuję na kopertę pełną pieniędzy. Z listą uczniów, ale bez żadnych danych" – relacjonuje były wiceprezydent na Twitterze. Wojciechowicz podejrzewa, że koperta należała do nauczycielki, która razem z klasą wybrała się na przedstawienie do teatru.

Poprosił o udostępnienie wpisu. "Niech dotrze do tego, kto zgubił, bo chciałbym zwrócić" - napisał.

"Nie moja partia"

d6w7cvx

W zeszłym tygodniu Jacek Wojciechowicz, wiceprezydent Warszawy w latach 2006-2016, odszedł z Platformy Obywatelskiej. "Była to dla mnie trudna decyzja, jednak Platforma Grzegorza Schetyny nie jest moją partią" - napisał Wojciechowicz w oświadczeniu, do którego dotarła 300polityka.pl.

Były wiceprezydent Warszawy zapewnia, że wartością nadrzędną zawsze było dla niego "dobro obywateli, nie zaś partyjne układanki, czy rozrachunki". "Dlatego nie zgadzam się na działania, które mają na celu zajmowanie się głównie politycznymi przepychankami" - uznał.

Zobacz wideo: "Dajcie im więcej broni, przestaną strzelać"

źródło: WP.PL

Jesteś świadkiem zdarzenia w Warszawie, które jest dla Ciebie ważne? Widzisz coś ciekawego? Skontaktuj się z nami przez Facebooka lub na wawalove@grupawp.pl.

Przeczytaj też: Posłowie Kukiz’15 biorą się za naukę. Nauczą maturzystów WOS-u

d6w7cvx

Podziel się opinią

Share
d6w7cvx
d6w7cvx