Trwa ładowanie...

CBŚ dorwało słynnego "Nerwowego"! (wideo)

Legendarny gangster był poszukiwany od 2010 roku!

Share
CBŚ dorwało słynnego "Nerwowego"! (wideo)
d4ign4a

Andrzej G. był bardzo wpływową postacią w świecie przestępczym, określano go nawet mianem „legendy”. Początki jego "kariery" sięgają jeszcze mafii pruszkowskiej, z której potem trafił do wołomińskiej. Tam działał razem z „Dziadem” i „Wariatem” - potem przejął po nich schedę.
Policjanci CBŚ podkreślają, że 55-latek był jedną z bardziej liczących się osób w branży narkotykowej w Europie. Prokuratura zarzuciła mu kierowanie grupą przestępczą zajmującą się między innymi przemytem środków odurzających i handlem nimi.

"Nerwowy" był poszukiwany listem gończym od 2010 roku, kiedy to Prokuratura Apelacyjna w Warszawie wystawiła za nim list gończy w związku z przestępstwami narkotykowymi, które miał na koncie. Krok po kroku policjanci zbliżali się do zakończenia tej sprawy, namierzenia Andrzeja G. i zatrzymania go. W końcu ustalili, że „Nerwowy” ukrywa się na jednej z posesji w warszawskich Włochach. Otoczyli dom, który dyskretnie obserwowali. Kiedy mieli już pewność, że 55-letni Andrzej G. jest w środku, przystąpili do zatrzymania. Kilkadziesiąt sekund później było już po wszystkim. Policjanci Centralnego Biura Śledczego założyli „Nerwowemu” kajdanki na nadgarstki i przewieźli go do policyjnej jednostki. Mężczyzna stanie teraz przed sądem i odpowie na zarzuty, które na nim ciążą.

W chwili obecnej wobec Andrzeja G. prowadzone są postępowania przygotowawcze przez prokuratury apelacyjne w celu udowodnienia mu popełnionych przestępstw narkotykowych. Z informacji Centralnego Biura Śledczego wynika, że nawet ukrywając się, zajmował się działalnością przestępczą...

d4ign4a

Zobaczcie wideo!

d4ign4a
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4ign4a
d4ign4a