Trwa ładowanie...

CBŚP uderzyło w gang ożarowski. Zatrzymano 24 osoby [WIDEO]

Policjanci rozbili odłam gangu mokotowskiego, który trudnił się przemytem narkotyków.

Share
CBŚP uderzyło w gang ożarowski. Zatrzymano 24 osoby [WIDEO]
d3n6z2i

Funkcjonariusze Centralnego Biura Śledczego Policji zatrzymali na Mazowszu 24 osoby podejrzane o współpracę z grupą ożarowską. Wśród nich było małżeństwo Wietnamczyków, którzy przemycali marihuanę z Holandii i 40-letni Robert U., kuzyn "Sajura" gangstera zatrzymanego przez policję w czerwcu.

Policjanci rozbili odłam gangu mokotowskiego, który trudnił się przemytem narkotyków. Kluczowe w tej grupie było małżeństwo Wietnamczyków, którzy prowadzili w podwarszawskiej Wólce Kosowskiej firmę handlową, ale zyski czerpali ze szmuglowania marihuany z Holandii. W magazynie gangu znaleziono 8 kilogramów tego narkotyku, a szacuje się, że dostarczyli i wprowadzili do obrotu co najmniej 100 kilogramów marihuany i kokainy, a także duże ilości tabletek ekstazy.

Wśród zatrzymanych byli recydywiści znani policji z ciężkich przestępstw, w tym Robert U., kuzyn gangstera Ożarowa "Sajura". Sąd zdecydował o tymczasowym aresztowaniu 15 osób, siedem zostało objętych dozorem policji. Usłyszeli zarzuty przemytu, wprowadzania do obrotu i pomocnictwa w produkcji narkotyków, za co grozi im kara nawet 15 lat więzienia.

Źródło: IAR

d3n6z2i

Oprac. Karolina Pietrzak

Oceń jakość artykułu:
Zależy nam na podnoszeniu jakości naszego dziennikarstwa. Twoja opinia jest dla nas ważna!
d3n6z2i

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3n6z2i
d3n6z2i