CBŚP zlikwidowało grupę przestępczą. "Kosmetyki warte ponad 10 milionów złotych".

Funkcjonariusze nie wykluczają dalszych zatrzymań [WIDEO]
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
CBŚP zlikwidowało grupę przestępczą. "Kosmetyki warte ponad 10 milionów złotych".
WP

Policjanci z CBŚP oraz celnicy z Warszawy zarekwirowali w nielegalnej rozlewni ponad 300 tysięcy flakonów markowych perfum. Jak powiedziała rzecznik CBŚP, komisarz Agnieszka Hamelusz, kosmetyki są warte ponad 10 milionów złotych.

Podczas akcji, do której doszło w ten weekend, policjanci Centralnego Biura Śledczego zatrzymali 28 osób, z których 21 usłyszało zarzuty udziału w zorganizowanej grupie przestępczej.

W Milanówku policjanci trafili do nielegalnej rozlewni perfum, gdzie znajdowały się plastikowe kanistry z perfumami, fiolki i maszyny służące do ich napełniania. Magazyny z gotowym towarem znajdowały się w innych miejscowościach województwa mazowieckiego, takich jak Opacz Kolonia, Michałowice, Milanówek, Biskupice i Piastów.

WP

Dodatkowo w Biskupicach * funkcjonariusze* zarekwirowali ponad 7 tysięcy ubrań z podrobionymi znakami popularnych światowych marek. Zabezpieczono dwa samochody wartości ponad 300 tys. zł oraz około 100 tys. zł na poczet przyszłych kar.

Sprawa jest rozwojowa. Funkcjonariusze nie wykluczają dalszych zatrzymań. Dalszy nadzór nad sprawą przejęła Prokuratura Okręgowa w Warszawie.

Przeczytajcie też:  Epipremnum lub skrzydłokwiat. Te rośliny powinieneś trzymać w domu

Podziel się
WP
Podziel się
Podziel się
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP