Trwa ładowanie...

Centrum Nauki Kopernik odwiedził 5-milionowy gość

Wizyta miała miejsce dziś około godz. 11.30 a sam zwiedzający nie spodziewał się takiego przyjęcia.

Share
Centrum Nauki Kopernik odwiedził 5-milionowy gość
d2l5a2x

Niezwykłym gościem okazał się Jarosław Tomczykowski z Legionowa, który na co dzień jest studentem Wojskowej Akademii Technicznej. Była to jego inauguracyjna wizyta w Centrum Nauki Kopernik, a przyjechał wraz z mamą i młodszym bratem. Nie przypuszczał jednak, że czeka na niego tak nietypowe powitanie.

Po przekroczeniu bramki, wśród spadającego konfetti osobiście przywitał go dyrektor Robert Firmhofer, który podarował mu w prezencie kartę członkowską Klubu Kopernika. Dzięki niej, Jarosław Tomczykowski będzie mógł przez cały rok za darmo korzystać z pełnej oferty CNK (w tym np. przedpremierowych pokazów) bez konieczności stania w długich kolejkach.

Centrum Nauki Kopernik to najbardziej popularna tego rodzaju instytucja w Europie. 5 milionów gości odwiedziło je w ciągu pięciu lat, a co warte podkreślenia frekwencja utrzymuje się na stałym, wysokim poziomie. Gdyby nie ograniczenia dotyczące jednorazowego wstępu dla określonej ilości osób, prawdopodobnie ten wynik byłby jeszcze bardziej okazały.

d2l5a2x
Oceń jakość artykułu:
Zależy nam na podnoszeniu jakości naszego dziennikarstwa. Twoja opinia jest dla nas ważna!
d2l5a2x

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2l5a2x
d2l5a2x