Trwa ładowanie...

Chcą poszerzyć Indiry Gandhi. Zapraszają na konsultacje

Plany remontowe na Ursynowie

Share
Chcą poszerzyć Indiry Gandhi. Zapraszają na konsultacje
d1vs2y2

Zarząd Miejskich Inwestycji Drogowych przygotowuje projekt przebudowy ul. I. Gandhi od ul. Pileckiego do ul. Płaskowickiej. Dziś na Ursynowie odbędzie się spotkanie informacyjne, na które ZMID zaprasza wszystkich zainteresowanych.

Chodzi o 500-metrowy fragment ursynowskiej ulicy, który obecnie ma nawierzchnię z płyt betonowych i kończy się ślepo przed ul. Płaskowickiej. W przyszłości w rejonie skrzyżowania ul. Gandhi i ul. Pileckiego ma powstać Szpital Południowy, co stwarza konieczność poprawienia układu drogowego w tym rejonie Warszawy.****

ZMID chciał zbudować tu dwupasmową jezdnię z chodnikami dla pieszych i ścieżką rowerową. Przewidziano też skrzyżowania z ulicami: Polskie Drogi z drogą dojazdowa do Instytutu Hematologii oraz Alternatywy z Pustułeczki. Konieczne jest jednak dowiązanie projektu do rozwiązań przyjętych w ramach realizowanej przez Generalną Dyrekcję Dróg Krajowych i Autostrad budowy drogi ekspresowej S2 od węzła „Puławska” do węzła „Lubelska”.

d1vs2y2

Dlatego Zarząd zaprasza na konsultacje. Odbędą się one 8 września o godz. 18.00 w Urzędzie Dzielnicy Ursynów, al. Komisji Edukacji Narodowej 61, sala im. J. U. Niemcewicza (nr 136, I piętro).

d1vs2y2

Podziel się opinią

Share
d1vs2y2
d1vs2y2