Trwa ładowanie...

Chciał okraść metodą "na policjanta". Został zatrzymany na gorącym uczynku

Zamiast pieniędzy w kopercie znalazł... ulotki.

Chciał okraść metodą "na policjanta". Został zatrzymany na gorącym uczynku
d907hde
d907hde

Kryminalni na gorącym uczynku zatrzymali podejrzewanego o oszustwo dokonane metodą „na policjanta”. 35-letni Grzegorz M. wpadł w ręce funkcjonariuszy w momencie, kiedy odbierał pieniądze od pokrzywdzonej. Nie spodziewał się, że w kopercie są ulotki, a wszystko koordynują prawdziwi policjanci. Zatrzymany usłyszał zarzut i został tymczasowo aresztowany przez sąd.

Policjanci zostali zaalarmowani przez pracownicę banku, która podejrzewała, że jej klientka może być ofiarą oszustów działających metodą „na policjanta”.

Kryminalni opracowali plan działania. Pojawili się w banku, udzielili instruktażu kobiecie, która wyszła i przekazała kopertę. Wtedy właśnie funkcjonariusze zatrzymali 35-letniego Grzegorza M., który wziął pakunek myśląc, że to pieniądze. Łupem zatrzymanego miało paść 20 tysięcy złotych. Pieniądze pozostały na koncie kobiety, a mężczyzna trafił do policyjnej celi.

Na podstawie zgromadzonego materiału dowodowego 35-latek usłyszał zarzut. Na wniosek prokuratury sąd zastosował wobec podejrzanego tymczasowy areszt.

d907hde

Źródło: KSP

Oprac. Karolina Pietrzak

d907hde
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d907hde