Trwa ładowanie...
d3uqdk9

Chciał pomóc napadniętej kobiecie, został zaatakowany nożem

Do zdarzenia doszło na Woli
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Chciał pomóc napadniętej kobiecie, został zaatakowany nożem
d3uqdk9

Do tego zdarzenia doszło pod koniec marca na Woli . Policjanci dostali informację, że na ul. Okopowej mężczyzna ukradł swojej dziewczynie telefon komórkowy oraz kluczyki od skutera. Okradziona kobieta próbowała odzyskać swoje rzeczy oraz krzyczała na ratunek. Z pomocą ruszył przypadkowy przechodzień.

Zobacz też: Wąż, który jeździł koleją

W czasie szarpaniny z mężczyzną sprawca zadał mu cios nożem w okolicę klatki piersiowej. Następnie wsiadł na skuter i uciekł. Na miejsce wezwano karetkę pogotowia, która zabrała rannego do szpitala. * *

d3uqdk9

Policjanci ustalili dane sprawcy, jednak mężczyzna przez kilka tygodni skutecznie ukrywał się przed funkcjonariuszami. Wpadł w ręce mundurowych w miniony piątek w jednym z mieszkań na Woli. W prokuraturze Piotr W. usłyszał dwa zarzuty: kradzieży rozbójniczej oraz usiłowania zabójstwa, działając w okresie recydywy.

Mężczyzna był już wcześniej karany za podobne przestępstwa. Sąd przychylił się do wniosku i zastosował wobec 35-latka środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztu. Za zabójstwo grozi kara nawet dożywotniego pozbawienia wolności.

Czytaj też: Policjant też mógłby posprzątać po swoim psie [List od czytelniczki]

d3uqdk9

Podziel się opinią

Share

d3uqdk9

d3uqdk9