Trwa ładowanie...
d30etms

Chciał zabić, bo nie mógł pogodzić się z rozstaniem

Przed policja ukrył się w szafie
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Chciał zabić, bo nie mógł pogodzić się z rozstaniem
d30etms

Kara dożywotniego więzienia grozi 39-letniemu Arturowi L., który próbował udusić swoją partnerkę po tym, jak kobieta oświadczyła mu, że nie chce przebywać z nim w stałym związku. Mężczyzna usłyszał już zarzuty i został tymczasowo aresztowany przez sąd.

Do zdarzenia doszło kilka dni temu na Mokotowie. 39-latek nie mógł pogodzić się z rozstaniem ze swoją konkubiną i postanowił jeszcze raz z nią porozmawiać. Udał się więc do miejsca, w którym kobieta pracowała. - Podczas rozmowy kobieta oświadczyła mu, że do niego nie wróci. Wówczas doszło między nimi do awantury. 39-latek rzucił się na kobietę, zaczął ją bić z pięściami, a następnie dusić. Kiedy kobieta straciła przytomność, mężczyzna zabrał jej z torebki portfel z pieniędzmi oraz telefon komórkowy. Zamknął pomieszczenie na klucz i uciekł z miejsca zdarzenia - relacjonują mundurowi.

Nieprzytomną i pobitą kobietę znalazł jej znajomy. Natychmiast zaalarmował policję i wezwał pogotowie. Policjanci z wydziału do walki z przestępczością przeciwko życiu i zdrowiu szybko wykryli kryjówkę mężczyzny. 39-latek ukrył się w mieszkaniu swojego ojca. Kiedy policjanci pojechali pod wskazany adres, okazało się, że mężczyzna schował się przed nimi w szafie. Artur L. został przewieziony do policyjnej celi.

d30etms

W prokuraturze rejonowej usłyszał on zarzuty usiłowania zabójstwa oraz kradzieży mienia. Grozi mu za to nawet dożywotnie pozbawienia wolności.

Przeczytajcie też: Z Wisły wyłowiono ludzkie zwłoki

d30etms

Podziel się opinią

Share
d30etms
d30etms