Trwa ładowanie...
d4lr5fw

Chciała kupić jedzenie dla bezdomnego. Otrzymała bezczelną odpowiedź

W popularnej sieci fast food odmówiono przyjęcia zamówienia od kobiety, która chciała kupić jedzenie bezdomnemu.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Chciała kupić jedzenie dla bezdomnego. Otrzymała bezczelną odpowiedź
d4lr5fw

Skandaliczne zachowanie obsługi w jednej z popularnych placówek sieci fast food przy ul. Oboźnej w Warszawie. Do jednej z kobiet, która przebywała w lokalu, podszedł bezdomny mężczyzna, który poprosił ją o pomoc. Pani podeszła do kasy, by kupić mężczyźnie jedzenie. W odpowiedzi usłyszała, że "takich zamówień nie przyjmujemy".

"Proponuje zmienić kadrę pracującą w państwa lokalach. Właśnie wyszłam z KFC w Warszawie na Oboźnej, stałam w kolejce do środka wszedł bezdomny pan poprosił o kawę i jedzenie, zgodziłam się, w tym momencie urocza pani podeszła do pana i się pyta CZY SIĘ PANU COŚ NIE POMYLIŁO, to mówię że ja panu kupuje jedzenie, więc pan jest normalnym klientem, a pani mi na to, że takich zamówień nie przyjmujemy - napisała na Facebooku zbulwersowana pani Iza.

Jak się okazało, pani Iza na co dzień zajmuje się pomocą ludziom bezdomnym i postanowiła opisać cała sytuację. - Kim jest owa pani, by decydować kto jest godny, żeby u was jeść i by stwarzać sobie gatunki podludzi? - pyta przedstawicieli KFC pani Iza.

d4lr5fw

- Po paru minutach oczekiwania przy kasie łaskawie pani podeszła i przyjęła zamówienie, pytając się czy dla mnie. Kurna o co chodzi, bądźmy ludźmi, jeśli nie na co dzień to przynajmniej przed świętami - zakończyła swój wpis.

Pod zamieszczonym postem na Facebooku wywiązała się ostra dyskusja. Większość osób kategorycznie potępiła zachowanie obsługi lokalu. Na odpowiedź zdecydowali się także przedstawiciele popularnej sieci fast food.

- Izo, nasze restauracje otwarte są dla wszystkich Gości, więc o ile w grę nie wchodzą kwestie bezpieczeństwa, każdy jest u nas mile widziany. Bardzo prosimy - odezwij się do nas w wiadomości prywatnej - chcielibyśmy jak najlepiej wyjaśnić zgłoszenie - czytamy w odpowiedzi na wpis pani Izy.

Źródło: (Facebook)

d4lr5fw

Przeczytaj też: Kompostownia na Radiowie nie będzie zamknięta

d4lr5fw

Podziel się opinią

Share
d4lr5fw
d4lr5fw