Trwa ładowanie...

Chcieli okraść staruszkę podając się za policjantów

Sprawca nawiązał telefoniczny kontakt z pokrzywdzoną i przekonywał kobietę, że funkcjonariusze rozpracowują zorganizowaną grupę przestępczą oszustów bankowych i proszą, aby im w tym pomóc

Share
Chcieli okraść staruszkę podając się za policjantów
d1gq60o

Dwóch chłopaków chciało okraść staruszkę z Bielan... podając się za policjantów.* Sprawca nawiązał telefoniczny kontakt z pokrzywdzoną i przekonywał kobietę, że funkcjonariusze rozpracowują zorganizowaną grupę przestępczą oszustów bankowych i proszą, aby im w tym pomóc*. Ta pomoc miała polegać na przekazaniu gotówki, dzięki czemu będą mogli zatrzymać prawdziwych przestępców, którzy chcą wypłacić pieniądze z konta starszej pani.

Poprosili ją o przekazanie 15 tysięcy złotych. Dominik Z. i Sławomir S. zostali zatrzymani, gdy pojawili się w okolicy banku, aby ze śmietnika wyjąć pieniądze, które miała im tam wrzucić pokrzywdzona.

17-letni Dominik Z. i 21-letni Sławomir S. usłyszeli zarzuty za usiłowanie oszustwa. Wobec 21-latka sąd zastosował areszt na okres 3 miesięcy. Za to przestępstwo może mu grozić kara do 8 lat więzienia.

d1gq60o
d1gq60o
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1gq60o
d1gq60o