Trwa ładowanie...

Chcieli ukraść sprzęt z pojazdów. Zatrzymani w trakcie ucieczki

Dwóch mężczyzn przedostało się na prywatną posesję w gminie Wiązowna. Chcieli ukraść wyposażenie pojazdów, m.in. aluminiowe felgi i silnik elektryczny od podnośnika. Dzięki szybkiej akcji policji zostali zatrzymani.
Share
Otwock. Zatrzymano dwóch włamywaczy
Otwock. Zatrzymano dwóch włamywaczyŹródło: Policja
d1sxzuz

Policjanci z Otwocka i Józefowa otrzymali po północy zgłoszenie, że na prywatnej działce w gminie Wiązowna przebywa dwóch ciemno ubranych mężczyzn. Na terenie posesji znajdowały się różne pojazdy oraz maszyny. Zachodziło podejrzenie, że może zostać popełnione przestępstwo.

Na miejsce natychmiast wyjechały dwie policyjne załogi z Józefowa i Otwocka. Kiedy policjanci podjechali pod posesję, nagle wybiegł z niej mężczyzna. Policjanci błyskawicznie dogonili go i obezwładnili.

W tym czasie inny policyjny patrol sprawdzał działkę w poszukiwaniu drugiego z mężczyzn. Policjanci zauważyli postać ukrytą za drzewami. Widząc zbliżających się policjantów, mężczyzna rzucił się do ucieczki.

d1sxzuz

Policjanci pobiegli za uciekinierem. Podejrzany przeskoczył rzekę Mienię w tym samym momencie, co policjanci. Obezwładnili mężczyznę i doprowadzili go do radiowozu.

Ustalono, że podejrzani chcieli wynieść felgi samochodowe i silnik elektryczny od podnośnika. W aucie, którym przyjechali odnaleziono brzeszczot oraz nożyce.

Zatrzymani to mieszkańcy powiatu otwockiego, w wieku 37 i 40 lat. Trafili do policyjnego aresztu. Usłyszeli zarzut współudziału w popełnieniu kradzieży. Sprawa niebawem trafi do sądu. Podejrzanym grożą kary do pięciu lat pozbawienia wolności.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

d1sxzuz

Podziel się opinią

Share
d1sxzuz
d1sxzuz