Trwa ładowanie...

Chotomów poza strefą Wspólnego Biletu

Dowiedz się, gdzie zwrócić bilet

Share
Chotomów poza strefą Wspólnego Biletu
dhi3i4a

W wyniku decyzji władz gminy Jabłonna bilety ZTM nie będą honorowane w pociągach Kolei Mazowieckich na odcinku Chotomów – Legionowo Przystanek. *Pasażerowie dojeżdżający do tej pory pociągami KM z Chotomowa, którzy mają wykupione i ważne bilety długookresowe ZTM będą je mogli zwrócić w każdym Punkcie Obsługi Pasażerów ZTM bez potrącania opłaty manipulacyjnej. *Taki punkt znajduje się m.in. na Dworcu Gdańskim.

Od 25 marca w pociągach Kolei Mazowieckich oraz na stacjach, pojawiły się plakaty informujące o tym, że bilety ZTM nie będą od kwietnia honorowane na odcinku między Chotomowem a Legionowem Przystanek. Tego samego dnia plakaty pojawiły się także w pociągach SKM linii „legionowskich”, czyli S9 i S3 oraz na przystankach autobusowych linii 741 znajdujących się na terenie gminy Jabłonna. Informacje pojawiły się również w pojazdach linii kursujących w rejonie Legionowa oraz w pojazdach linii dowożących do stacji kolejowych na linii nasielskiej.****

Po 1 kwietnia bilety ZTM – na obecnie obowiązujących zasadach, czyli od dobowego „wzwyż” – będą honorowane w pociągach Kolei Mazowieckich dojeżdżających do Warszawy z: Sulejówka Miłosny (gm. Sulejówek), Śródborowa (Otwock), Zalesia Górnego (gm. Piaseczno), Pruszkowa, Płochocina (gm. Ożarów Mazowiecki), Legionowa (przystanki: Legionowo, Legionowo Piaski i Legionowo Przystanek), Zagościńca (gm. Wołomin) oraz w pociągach WKD na odcinku Warszawa Śródmieście – Opacz.

dhi3i4a
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dhi3i4a
dhi3i4a