Trwa ładowanie...

Ciało Gruzina przed szpitalem. Nowe ustalenia śledczych

Wytypowano osoby mogące mieć bezpośredni związek z zabójstwem obywatela Gruzji w Warszawie. Ciało mężczyzny znaleziono na terenie szpitala wojskowego przy ul. Szaserów. Wciąż trwają poszukiwania sprawców.
Share
Szpital wojskowy przy ul. Szaserów w Warszawie
Szpital wojskowy przy ul. Szaserów w WarszawieŹródło: Agencja Gazeta, Fot: Sławomir Kamiński
d1qoy4i

Jak przekazał na antenie radia reporter RMF Krzysztof Zasada, śledczym udało się wytypować podejrzanych dzięki przesłuchaniu ponad 20 osób oraz oględzinach domu, w którym doszło do brutalnego zabójstwa. Zbrodni dokonano w podwarszawskich Ząbkach.

W budynku tym mieszka ponad 20 cudzoziemców. Według informacji uzyskanych przez reportera, przyjechali do Polski zza wschodniej granicy, m.in. z Północnego Kaukazu i Ukrainy.

d1qoy4i

Sekcja zwłok 45-letniego Gruzina wykazała, że miał jedną ranę kłutą w okolicy prawej łopatki. Teraz wiadomo już, że mężczyzna zginął od zadanego w plecy ciosu ostrym narzędziem. Jego długość wynosiła ponad 20 centymetrów. Śledztwo w sprawie morderstwa prowadzi obecnie prokuratura okręgowa Warszawa-Praga.

Obywatel Gruzji został przywieziony na teren szpitala w nocy z wtorku na środę (z 5 na 6 lutego). Ten moment zarejestrowały kamery monitoringu. W zdarzeniu brały udział dwa samochody - alfa romeo i opel. Służby zabezpieczyły te pojazdy. Odpowiedzialnych za zabójstwo nie udało się jednak zatrzymać.

Źródło: RMF FM

Widzisz coś ciekawego? Masz zdjęcie, filmik? Prześlij nam przez Facebooka na wawalove@grupawp.pl lub dziejesie.wp.pl

Zobacz także: Gronkiewicz-Waltz ujawnia ile zarabiała w NBP. Reakcja Jacka Sasina

d1qoy4i

Podziel się opinią

Share
d1qoy4i
d1qoy4i