Trwa ładowanie...

Ciekawostki z innych miast: pomnik Sashy Grey stanie w Radomiu?

Projekt ma blisko 20 tysięcy głosów poparcia!

Ciekawostki z innych miast: pomnik Sashy Grey stanie w Radomiu?
d1bn4za
d1bn4za

Pomysł narodził się na początku sierpnia. Na Facebooku pojawiła się niecodzienna inicjatywa. Internauci postanowili wybudować amerykańskiej aktorce Sashy Grey pomnik w Radomiu.

Jesteśmy komitetem na rzecz budowy pomnika Sashy Grey. Chcemy aby ta zasłużona dla młodocianych mieszkańców naszego miasta aktorka wiedziała jak bardzo jej dziękujemy i jak jest ważna dla wszystkich nastolatków. - napisali na swoich stronach.

W ciągu pierwszych 24 godzin stronę polubiło 2 tys. osób! Popierających tę inicjatywę jest już blisko 20 tysięcy! Pojawiły się też pierwsze projekty pomnika, a organizatorzy zapowiadają zamieszczenie kolejnych.

Dla tych co nie wiedzą (są tacy?): Marina Hantzis, znana jako Sasha Grey, jest amerykańską aktorką, modelką i muzykiem. A także jedną z najbardziej rozpoznawalnych aktorek porno na świecie.

d1bn4za

Obecnie 24-letnia gwiazda występuje głównie na scenie muzycznej. Bierze też udział w różnych kampaniach społecznych (jak PETA), wspomaga amerykański Czerwony Krzyż. W Ramach akcji społecznej Read Across America pojawiła się w jednej z podstawówek w stanie California, aby przeczytać bajkę o psie, któremu źle pachniało z buzi. Od początku kariery nagrywa dokument, który ma zilustrować jej doświadczenia od 18 do 21 roku życia. W październiku przyjedzie nawet do Polski z własną grupą muzyczną eTelecine.

Tak naprawdę pomysł budowy pomnika Grey jest wyrazem buntu internautów wobec innych, patriotycznych pomników, które stawia się w Radomiu bez ich zgody. Postawienie monumentu ma też na celu ośmieszenie i zaszokowanie opinii publicznej oraz mediów. Jedno jest pewne - pomnik Sashy Grey cieszyłby się na pewno większą popularnością, niż pomnik Dody w Ciechanowie.

Czy projekt ma szansę powodzenia? Czy aktorka zasłużyła już na swój pomnik? Jak miałby taki postument wyglądać?

Co o tym myślicie?

d1bn4za
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1bn4za