Trwa ładowanie...

Ciuchowisko edycja VI: wymiana ubrań i kiermasz rękodzieła

Tu kupicie i wymienicie ciuchy, dodatki, zabawki, książki, cd i wszelakie przedmioty użytkowe!

Ciuchowisko edycja VI: wymiana ubrań i kiermasz rękodzieła
d7itk4b
d7itk4b

Zapraszamy na kolejną edycję wielkiej wymiany ubrań, dodatków i sprzętów użytkowych. Jak zwykle będzie można się pozbyć rzeczy niechcianych, niepotrzebnych i tych które się znudziły - w zamian wybierzecie coś nowego!

Na czym to polega?

Jest wspólna sterta, na którą każdy kładzie swoje rzeczy - kiedy rzeczy tu trafią, automatycznie tracą właściciela. Jako bezpańskie może przygarnąć je każdy. W zamian ze sterty można zabrać tyle rzeczy, ile tylko chcecie!

Wszystkie ubrania, które zostaną, trafią do osób potrzebujących - jeśli znacie jakieś fundacje, które można byłoby wspomóc - dajcie znać!

Dodatkowo u wystawców będzie można nabyć oryginalne rękodzieło - będą ciuchy, dodatki, ciekawa biżuteria.

Odwiedzając Ciuchowisko - pomagasz potrzebującym! Podczas imprezy odbędą się dwie zbiórki - każda pomoc jest mile widziana"

d7itk4b

- zbiórka dla Fundacji Gajusz : będziemy zbierać rzeczy dla małych dzieci, głównie kremy, chusteczki i oliwki. Osoby które pomogą, otrzymają kwartalnik Gajusza (do wyczerpania zapasów)

- zbiórka dla Domu Samotnej Matki i Dziecka (ul. Szymanowskiego 4a): potrzebna jest żywność o przedłużonym terminie ważności, środki czystości i higieniczne dla kobiet

Impreza odbędzie się 7 września w klubie Balsam na ul. Racławickiej 99 w godzinach od 14:00 do 18:00. WIĘCEJ
Wstęp:7zł.
Wawalove jest Patronem Medialnym wydarzenia.
d7itk4b
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d7itk4b