Trwa ładowanie...

Co najmniej 13 nowych połączeń z Lotniska Chopina

Nowe połączenia zapowiedziały linie lotnicze: Adria, Eurolot, Germanwings, Norwegian i Vueling

Co najmniej 13 nowych połączeń z Lotniska Chopina
dm6cx0p
dm6cx0p

Co najmniej trzynaście nowych tras uruchomionych zostanie w 2014 roku z Lotniska Chopina w Warszawie.

11 stycznia Eurolot uruchomi rejsy z Warszawy do Salzburga w Austrii. Loty będą się odbywały raz w tygodniu: w soboty. Samolot będzie startował z Warszawy o godzinie 8:05, w Salzburgu wyląduje o 10:10. Rejs powrotny z Austrii został zaplanowany na godzinę 10:50, w Warszawie spodziewany jest o 12:50. Od 24 kwietnia ten sam przewoźnik uruchamia też połączenia z Warszawy do* Dubrownika, Splitu i Zadaru w Chorwacji,* a od 24 maja do Herringsdorf w Niemczech (nieopodal Świnoujścia)
.

20 lutego linie lotnicze Norwegian uruchomią połączenie z Warszawy do Malagi w Hiszpanii. Rejsy mają się początkowo odbywać dwa razy w tygodniu: w czwartki oraz niedziele. Z początkiem kwietnia częstotliwość lotów wzrośnie do trzech tygodniowo: w poniedziałki, środy oraz soboty. 3 kwietnia ten sam przewoźnik uruchomi połączenie do Barcelony, a od 3 czerwca zacznie latać również do Madrytu.

dm6cx0p

30 marca niemieckie linie Germanwings uruchomią połączenie Warszawa-Kolonia (sześć razy w tygodniu), zaś od początku kwietnia słoweńska linia Adria Airways będzie latać do Lublany (dwa razy w tygodniu).

Na 27 kwietnia zaplanowany został również pierwszy lot z Warszawy do Barcelony tanich hiszpańskich linii lotniczych Vueling. Połączenie na tej trasie będzie realizowane trzy razy w tygodniu: we wtorki, czwartki oraz niedziele samolotem Airbus 320.

Nowe połączenia z Mediolanem zapowiada Alitalia.

Air Serbia planuje loty do Belgradu.

Regularne połączenia rozkładowe uruchomi również linia Bingo Airways (te połączenia nie zostały jeszcze oficjalnie ogłoszone).

dm6cx0p

Warto też pamiętać, że pod koniec ubiegłego roku, 23 listopada Wizz Air uruchomił połączenia z Warszawy do Tel Awiwu, a od 8 grudnia do Grenoble. Na sezon letni przewoźnik ten zapowiada uruchomienie połączeń do Corfu i Heraklionu w Grecji.

dm6cx0p
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dm6cx0p