Trwa ładowanie...

Co robić w weekend?

Mamy dla Was kilka fajnych propozycji!

Share
Co robić w weekend?
dnl21dh

Szósta już edycja Zacieraliów – Festiwalu Twórczości Żenującej odbędzie się 5 stycznia w klubie Progresja (ul. Kaliskiego 15a). Niepowtarzalną atmosferę tego festiwalu zapewniają zespoły, które, choć prezentują odmienne style muzyczne i różne doświadczenie sceniczne, łączy chęć grania muzyki niezależnej, szczerej, bezkompromisowej i spontanicznej, dla zabawy i przyjemności własnej oraz publiczności. Bilet na jeden dzień kosztuje 20 zł, na dwa – 35 zł.

Wernisaż zdjęć Tomasza Pawłowskiego, niezwykłego kolekcjonera zdjęć Żoliborza odbędzie się* w sobotę o godzinie 16.00* w Centrum Sztuki Fort Sokolnickiego.„Pokażemy nieznane i dotychczas niepublikowane zdjęcia dzielnicy, m.in. uroczyste otwarcie Parku Żeromskiego przez ministra pracy Stefana Hubickiego w 1932 roku czy ćwiczenia strażaków na dziedzińcu szkoły przy ul. Słowackiego. Nie brakuje też zdjęć charakterystycznej architektury Żoliborza” - zapowiadają organizatorzy.

„Szanowne Auditorium! Grupa Teatralna Warszawiaki zaprasza Wasz na drugą edycję Szemranego Karnawału! Będzie klawo jak cholera, takiego koncerta jaki zamiarujemy uskutecznić jeszcze nie było! Prócz tego będziecie mogli, kochane Proszepaństwo zaśpiewać pod muzyczkie na żywo w wyjątkowem programie karaokie, pozajewaniać z cwaniakami z Grupy Warszawiaki w 3 karti oraz wziąć udział w klawech konkursach. Szpecjalną nowością będzie prezentacja mody z lat 20/30 Grupy Bluszcz oraz pokaz stepowania i nauka charlestona w wykonaniu Swingout.pl.” - impreza w dawnych warszawskich klimatach odbędzie się w sobotę od godz. 19.00 w Centralnym Domu Qltury (ul. Burakowska 12). Wstęp 15 zł / 5 zł (dla tych w stylowym przebraniu).

dnl21dh

Koncert zespołu Antyradio Coverband odbędzie się w sobotę o godz. 21.00 w klubie In Decks. Jako support zagra Scream Maker. Wstęp kosztuje 10 zł.

5 stycznia o godz. 18.00 odbędzie się koncert kolęd w wykonaniu Chóru Reprezentacyjnego Zespołu Artystycznego Wojska Polskiego. Miejsce: Kampus Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie przy ul. Dewajtis 5 (Aula Jana Pawła II)

Słowo amour w każdej postaci będzie tematem przewodnim* sobotniej imprezy w klubie Powiększenie* (ul. Nowy Świat 27). Butik Frenchy Store poczęstuje gości smacznymi bagietkami i serami. A grzane wino rozgrzeje każdego. O dobry nastrój zadba komitywa Flirtini i goście: Mian (Prozak 2.0 / Kraków)
, Ben (PWKSZN), RAD.one (Pigeon Promotions), Jedynak (Club Collab) i Ment XXL (HAAH/Rasmentalism). Start o godz. 22.00, wstęp do godz. 23.00 kosztuje 5 zł, po godz. 23.00 – 10 zł.

Warsztaty familijne „Na Włoszkę, Turczynkę, Hiszpana – o modzie na dworze królewskim” odbędą się* w niedzielę o godz. 13.00* w Muzeum Narodowym. Tematem zajęć jest obyczajowość i kultura dworska w XV, XVI i XVII wieku. W najbliższą niedzielę dowiemy się między innymi czym czym był i ile ważył średniowieczny hennin i którą część stroju nazywano „głową na talerzu”.

dnl21dh

Podziel się opinią

Share
dnl21dh
dnl21dh