Trwa ładowanie...
dck5ice

Coming Out. Najlepsze dyplomy ASP w Warszawie 2014

Impreza co roku przyciąga tłumy warszawiaków
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Coming Out. Najlepsze dyplomy ASP w Warszawie 2014
dck5ice

Akademia Sztuk Pięknych w Warszawie jak co roku zaprasza na wernisaż wystawy *Coming Out Najlepsze Dyplomy ASP w Warszawie 2014. Impreza co roku przyciąga tłumy warszawiaków. W tym roku - jak dotychczas - chęć udziału w wydarzeniu zadeklarowało ponad 4 tysiące osób! Tegoroczna edycja odbędzie się w budynku przy placu Małachowskiego 2 (wejście od ul. R. Traugutta), IV piętro, 28 listopada 2014, o godzinie 18:00. Goście proszeni są o wcześniejsze przybycie Wystawa czynna do 7 grudnia 2014 w godzinach 12:00 – 20:00. *Wstęp wolny.

Zobacz, jakie inne darmowe wydarzenia odbywają się w Warszawie!

Już po raz szósty Akademia Sztuk Pięknych w Warszawie wychodzi ze swoich murów, pokazując to, co ma najbardziej wartościowego – najlepsze prace dyplomowe absolwentów - mówią organizatorzy - Wydarzenie jest elementem promocji młodej sztuki i dorocznym, nieformalnym spotkaniem twórców: uznanych artystów – pedagogów oraz absolwentów i studentów warszawskiej ASP. Na wystawie eksponowane są dyplomy z ośmiu wydziałów - Malarstwa, Rzeźby, Grafiki, Konserwacji i Restauracji Dzieł Sztuki, Architektury Wnętrz, Wzornictwa, Sztuki Mediów oraz Scenografii.

dck5ice

Prezentowanych będzie 29 prac - obrazy, plakaty, rzeźby, grafiki, prezentacje multimedialne, filmy, zdjęcia, książki, projekty architektoniczne i wzornicze. Tym razem najlepsze dyplomy po raz pierwszy w zupełnie nowej przestrzeni i o krok od ASP – Małachowski Square.

Zobacz także: "Dziki bluszcz" ze śmieci - nowa instalacja w przestrzeni miejskiej

dck5ice

Podziel się opinią

Share
dck5ice
dck5ice