ycipk-19g0ux

Cykliczne nocne spotkania z artystami na Pradze

W każdy piątek w godzinach 19:00-24:00 co najmniej jedna praska pracownia otwiera swoje drzwi dla gości
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Cykliczne nocne spotkania z artystami na Pradze
ycipk-19g0ux

. Można przyjść, obejrzeć obrazy, zobaczyć pracownie, porozmawiać, a także dokonać ew. zakupu jednego z pokazywanych dzieł.

Akcja jest spontaniczna, oddolna, nie mamy żadnych sponsorów ani jakiegokolwiek dofinansowania, ma na celu promocję sztuki artystów działajacych na Pradze . Akcję organizuje grupa artystów praskich "Stan Rzeczywisty".

Jestem pewien, że bywalcy znanych galerii Warszawy, znudzeni oficjalną, bo dotowaną z budżetu albo grzeczną śliczną, estetyczną sztuką komercji, jeśli tylko wybiorą się do zakazanego miasta, na Pragę, spotkają nie tylko nowe twarze [ sztuki ]( http://wawalove.pl/Szukaj/sztuka ) , ale i nowe jej oblicza; niepokorne żywe, autentyczne. Nie mogę ręczyć za wszystkich, ale na pewno nie zawiodą takie miejsca jak Atelier Klitka, Pracownia oTWArta Folwarczna 5, Studio-Forma, czy pracownia adminki, PRACOWNIA 23 Edyty Dzierż & Joanny Mrozowskiej, Joanny Świerczyńskiej, i nade wszystko "Światowa Akademia Sztuki", którą prowadzi profesor Eugeniusz Geno Małkowski, w swej pracowni na Brzeskiej, obok Pracownia Rzeźbiarska Kubiccy - pierwsze, i ostatnie w niej spotkanie już jutro. **/Janusz Cegieła/**
ycipk-19g0ux

Poniżej w zdjęciach zamieszczamy kalendarz, w którym zamieszczono daty i miejsca spotkań.*Warto również zajrzeć na profil akcji na Facebooku, gdzie informacje o wydarzeniach pojawiają się na bieżąco. link do strony*

Najbliższe spotkanie odbędzie się już dziś, w piątek 28 lutego 2014 r. o godzinie 19:00 w Pracowni 23_Edyta Dzierż & Joanna Mrozowska (malarstwo). Dodatkowo gościem spotkania będzie artystka Beata Knapik. Adres: ul. Floriańska 12/23 (domofon 23).

Sprawdź inne ciekawe, darmowe wydarzenia w Warszawie!

Podziel się
ycipk-19g0ux
Podziel się
Podziel się
Podziel się
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-19g0ux

ycipk-19g0ux
ycipk-19g0ux