Trwa ładowanie...
dwqcy1b

Cykliczny Targ Wilanowski [ZDJĘCIA]

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Cykliczny Targ Wilanowski [ZDJĘCIA]
dwqcy1b

Targ Wilanowski to miejsce w którym co tydzień można kupić ekologiczne warzywa i owoce, certyfikowane wędliny, jaja od kur z wolnego wybiegu i przetwory. Położony przy zbiegu ulic H. Szreniawa oraz K. Kieślowskiego, jest alternatywą sklepu spożywczego.

Przeczytajcie też: Kolejny "Warszawski Smak" w styczniu

Wśród wystawców znajdziemy m.in. Pana Sandacza (świeże ryby i przetwory z ryb), oryginalne austriackie sery, Eco Zieleniak (ekologiczne warzywa i owoce), Ziemiecina (ekologiczne owoce: jabłka, gruszki, śliwki oraz świeżo tłoczone soki), Bartłowiznę (wędliny, nabiał, oscypki) PolFlavour (certyfikowane pieczywo oraz ciasta), Gospodarstwo z Lisic (świeże i pyszne warzywa), Sweet my Sour (soki słodzone stewią, wyroby litewskie - wędliny, sery, chleb litewski, Żarcie Mamuśki (domowe pierogi, ciasta, wegański majonez), Panią Aronię (przetwory z aronii).

dwqcy1b

- Na nasz targ wybieramy małych producentów którzy kochają to, co robią - mówi Wawalove.pl organizator, Jakub Kular. - Zależy nam, aby produkty sprzedawane na targu były naturalne, a przez to zdrowe i smaczne - dodaje.

Targ odbywa się w każdą sobotę w godzinach 09:00-15:00. Najlepiej przyjść wcześniej ponieważ
najlepsze przysmaki szybko się kończą. Wystawcy chętnie opowiedzą o sposobie produkcji swoich miodów, kozich serów, ekologicznych warzyw jak i wielu innych przysmaków. Warto rozgrzać się gorącym bezalkoholowym jabłkowo-korzennym sokiem od gospodarstwa z Ziemięcina, a do domu zabrać ich niewoskowane jabłka. Ofertę uzupełniają wegańskie pasztety, domowe przetwory oraz pyszne sery korycińskie.

Gdzie: plac Miejski przy zbiegu ulic H. Szreniawa oraz K. Kieślowskiego w WIlanowie
Kiedy: każda sobota w godzinach od 9:00 do 15:00

dwqcy1b

Podziel się opinią

Share

dwqcy1b

dwqcy1b