Trwa ładowanie...

Czy Kino Praha ożyje?

Tego jeszcze nie wiadomo. Na razie zmienia się operator, zmieni się też repertuar.

Share
Czy Kino Praha ożyje?
d1gqh3p

Od 1 czerwca praskim kinem, znajdującym się przy ulicy Jagiellońskiej, zajmie się spółka Meteora Films. Jak donosi autor warszawskiego bloga warsoff.blox.pl , nowy kierownik promocji podaje, że "Plany mamy liczne i chcemy, żeby kino znalazło swoje stałe miejsce na kulturalnej mapie Warszawy. Liczymy na lokalne wsparcie. Jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie, pomysły, wspólne inicjatywy."

Dotychczasowy zarządca obiektu - Max Film - kończy swoją działalność 27 maja. Ostatni seans pod skrzydłem tego operatora odbędzie się w niedzielę wieczorem. Kino ruszy ponownie już 1 czerwca.

Pierwszym zorganizowanym przez Meteora Films wydarzeniem będzie Filmowy Dzień Dziecka. Impreza potrwa do 3 czerwca. W programie zaplanowano zarówno filmy pełnometrażowe, krótkometrażowe, produkcje najnowsze i już kultowe. Premierowo w kinie Praha pokazany zostanie film "Goryl Śnieżek w Barcelonie". Oprócz filmów zaplanowano warsztaty plastyczne, zabawy ruchowe, malowanie buziek w motywy filmowe, konkurs plastyczny z nagrodami, quiz „Co wiesz o filmie”, filmowe czytanki, warsztaty małych odkrywców. Dzieci będą mogły sprawdzić i poszerzyć swoją wiedzę o filmie. Niewątpliwą atrakcją będzie możliwość zwiedzania kabiny operatorskiej.

d1gqh3p

Profil filmowy nowego Kina Praha ma się zmienić, jak zapowiada przyszły operator, na lepsze. Ma być ambitniej, jak w kinie Muranów. Na spełnienie tych obietnic czekamy z niecierpliwością.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
d1gqh3p

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1gqh3p
d1gqh3p